Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik ILYEN anime? (lent)

Könyvimádó05 kérdése:

Létezik ILYEN anime? (lent)

Figyelt kérdés

A csaj tsundere a fiú nem olyan, mint a tipikus harem animék belassult főszereplője, akár ő is lehet tsundere.

Nekem pl. nagyon tetszett a Haiyore! Nyaruko-san.

Remélem létezik ilyen, mert csak tütyimütyikkel találkozok. A Kimi ni todoke alatt például a hajamat téptem.



#anime #Kimi ni Todoke #Haiyore!Nyaruko-san #létezik? tsundere girl/boy #tütyimütyi
2016. okt. 8. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sok ilyet tudok,de pl.Lovely complex-két ellentét és mindkettő elég ideges néha,de vannak benne sablonok,esetleg még az oreshura.
2016. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Monogatari Series

Rakudai Kishi no Cavalry

2016. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hárem animék kétharmadában töketlen fiú, a másik egyharmadában tökös főszereplő van, szóval mindkettő elég tipikus.
2016. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm e segítséget, a legtöbbe bele is néztem, 1- válaszoló Risa kaliberű lányként mondom, mikor tavaly rátaláltam, úgy éreztem, megtaláltam a storymat, csak aztán hip-hop vége lett.
2016. okt. 22. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted?
2016. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Re:Zero
2016. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös: Hogy ne az legyen, hogy a főszereplők csak úgy nyúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúlnak meg mááááááááááááááááááááááááááááááááááálnak mint én matekórán, hanem valami történik is.

6-os: Köszi, belenézek!

2016. okt. 26. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:

nem sokat ismerek...

hiiro no kakera ( de ebben max 1 fiú töketlen xD)

Lovely complex (ebben se töketlen a fiú... és nagyon vicces is :D )

Ao haru ride (ez is vicces :D )


remélem segíthettem... ezek közül 1re mndhatjuk hogy hárem anime... a másik kettő az nem az :D

2017. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!