Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan, akinek komolyan...

Van olyan, akinek komolyan tetszik ha egy karakter minden mondata után megismetel el bizonyos szót?

Figyelt kérdés

Több animeben és mangaban is láttam ilyet, de a fairy tail-ban nevetségesen sok van.

Azt hittem a "kabo" nal nem lesz rosszabb, de a csillaglelkek is megfertozodtek ezzel a rossz szokással.

Gemini: piriznek , puriznak

Cancer: ebi

Halak: zura

Kígyó tartó vagy ki is mondd valamit.

Ugye a már említett tok aki kabozik, egyik mellék ellenség is abból az évadból, a blue pegazus főnök man-ezik, az izmos, fehér hajú fairy tail mágus pedig a mondataiba építi hogy "férfi", persze oda nem illően. Egyszerűen nem hiszem el hogy valakinek ez tényleg tetszik.



2016. okt. 21. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
a man meg a férfi az tetszik mert néha elég vicces, de a többi, kabo meg zura idegesítő
2016. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy hosszú sorozat, abból sem csinálnék ügyet ha mondjuk csak hárman ismetelgetnenek, de ez már beteges mennyiség
2016. okt. 21. 17:38
 3/8 hinahi ***** válasza:
Mikor a rokka no yuusat néztem, nekem nagyon be jőtt mikor Hans sokat használta azt, hogy ~nyaa
2016. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Japán szokás, nekik tetszik, ez van. De némelyik tényleg elég idegesítő tud lenni.
2016. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kuroko no Basuke

Midorima Shintaro - nanodayo

Nagyon király anime nézd csak meg! :)

2016. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Disznó kaszinós a 6-os ovábol:"poyo" Ez cuki volt. Az ebit megszoktam, a kabo is elment, de a többi már tényleg csak felt%sz. Volt a Starry Skyban (126-150) valami kutató, az is ismételgetett valamit... ;(.


Az otoku viszont már csak akkor vált unalmassá, mikor azt mondja a sorozat alatt 6x Lucynak hogy "és még te hivod magad férfinak". A "men" közömbös.

2016. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!
2017. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar desu, szerintem nem zavaró desu.
2017. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!