Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, ahogy a rajongók szidják a trónok harca sorozatot, mondván, hogy mennyire kiszámítható lett, pedig minden bizonnyal a könyv is ezekbe az irányokba halad majd?

Figyelt kérdés
A rajongók annyira nevetségesek, ahogy ráeszmélnek, hogy nem az ő elképzelésük valósul meg és csak köpködni tudnak. Mert még a sorozat előtt mondták a rendezők, hogy pontosan tudnak minden részletet, minekinek a sorsát. És hogy alig várják az utolsó két epizód megrendezését, mert tudják hogy zárul GRRM története.

2016. okt. 30. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Már jó idelye nem nézem a sorozatot, de azt tudom, hogy te tévedésben vagy. A sorozat lehagyta a könyveket és innentől kezdve NEM ugyanaz a történet, ez el lett mondva. Martin elárult pár kulcspontot a stábnak, afféle útmutató gyanánt, de már az előző pár évad is sokmindenben eltért, mostmeg pláne el fog.


A sorozat előtt kizárt, hogy pontosan tudták minden szereplő sorsát, Martin tudta, hogy a KÖNYVEKBEN mi lesz velük, ő mondhatott ilyet a KÖNYVEKRE vonatkozóan.


Hogy tényleg rosszabb e az új évad, arról nem tudok nyilatkozni, mert nekem könyvben eleve jobban bejött és csak a második évadig láttam.

2016. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dede. Egy ilyen volumenű dologban a rendezők tudnak minden apró kis részletet. És ugyan az lesz a vég ez hivatalos.
2016. okt. 31. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Linkeknél valamit erről, hogy hivatalos? Mondom, már most egész más a sorozat a könyvhöz képest. És te azt mondtad, hogy már a sorozat elején tudtak minden részletet, ez kizárt, mert pl akkor még az 5. könyv kint se volt. Nem tudni, hogy Martin mennyit árult el nekik, de itt már nem az ő művére támaszkodnak. Mert az még nem létezik ezen a ponton túl. Ennyi, innentől el van engedve a készítők keze.
2016. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nincs elengedve. Ők tudnak mindent minden karakterről az írón kívül. Minden részletet elárult nekik az író a még meg nem írt dolgokról is.
2016. okt. 31. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem írhatnak itt bármit az emberek mert te ugyanúgy makacsul ragaszkodsz a saját agymenéseidhez és nem is érdekel ki mit ír.Így felesleges kérdést kiírni.

Különben szerintem hadd döntse már el valaki hogy tetszik e neki a sorozat vagy sem.Ha ezt nem tudod elfogadni akkor te vagy a szánalmas nem ők.

2016. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

"a rendezők tudnak minden apró kis részletet"


Ennek fényében mondjuk még súlyosabb, hogy a sorozat ennyire rossz.

Tehát lehet annak kéne szurkolni, hogy ne tudják, mert akkor felhozhatnák mentségül, hogy oké, rossz írók vagyunk, de nincs is alapanyagunk.

De így, hogy van is alapanyag és még úgy is silány, amit kihoznak belőle...az eléggé komoly.

2016. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen ez csak benne merült fel.

Visszaigazolás kérés ez a kérdés és nem érdekli a kérdezőt más véleménye. Ezért joggal érezheti azt, hogy a témával egyedül van.

2016. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy a könyv ilyen irányba halad majd, mivel a sorozat már sok helyen nagyban eltér tőle és tele van hülyeségekkel.

A sorozatban nem minden Martin eredeti története alapján alakul és fog alakulni. Már csak azért sem, mert kb. a könyvbeli karakterek 5%-a van benne a sorozatban és fontosabb karaktereket is kihagytak. Illetve szerintem már lassan 1 éve is van, hogy Martin elmondta, hogy egy teljesen új történetszálat talált ki, ami 4 fontosabb karakter sorsát is érinteni fogja. Ahogy mondta is, a történet úgy változik a fejében folyamatosan, ahogy az írással halad, írás közben új dolgok jutnak az eszébe és elgondolkodik, hogy melyiket valósítsa meg. Ez történt az említett esettel is, ami 4 fontosabb karaktert érint. Az HBO pedig az ilyenekkel nem tud számolni.

Az igazán "nagyobb kaliberű" események közül, amikre az olvasók sem számíthatnak annyira, pedig 3 volt/van/lesz úgy, mint a könyvek folytatásában. Ezek közül az egyik Hodor története, a másik valszeg Shireen elégetése, a 3. pedig a történet vége felé fog bekövetkezni.

2016. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nem teljesen igaz amit írtál kedves kérdező. Gondolok itt arra, hogy szerinted sokan kiakadtak azon, hogy nem az történt amit ők akartak, hogy legyen. Márpedig a többség azt szerette volna hogy Havas Jon "támadjon fel", Ramsay haljon meg, Sansa és Jon újra találkozzanak stb. És ezek meg is valósultak, ezért nevezném inkább kiszámíthatónak.

A következő évaddal kapcsolatban spoilerek már tejednek a neten, én szándékosan nem fogom előre elolvasni ezeket. Mert én szeretném úgy nézni a sorozatot majd, hogy élvezzem is, és ne tudjak mindent előre. Azonban most a többség azt várja, hogy Dany és Jon találkozzanak, ha tovább haladok ezen a dolgon, akkor sokan szeretnék hogy szerelmi szál legyen a dologból. Amit én kimondottam nem szeretnék, aztán kitudja mi lesz belőle. Meg van még jó pár dolog a következő évaddal kapcsolatban. És ha ezek valóra is válnak majd benne, akkor megint elmondhatjuk hogy számítani lehetett ezekre, akár kiszámíthatónak is nevezhetjük.

2016. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!