Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatfüggők figyelem!...

Sorozatfüggők figyelem! Ajánlanátok sorozatot?

Figyelt kérdés
Szóval elég válogatós vagyok sorozatok terén, sokat elkezdek, de nagy részükre ráunok. Csak egy van ami igazán megragadta a figyelmemet. Ez a Trónok harca (nagy fan vagyok). De ugye még több mint egy fél év, mire a kövi évad kijön. Addig szeretnék elkezdeni egy sorozatot. Légyszíves ajánljatok pár igazán igényes, eseménydús, A-listás sorozatot. Hülyéskedők kíméljenek. Rendes válaszolóknak megy a zöld pacsi!

2016. nov. 7. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

The Last Ship. Nagyon jó sorozat.

Vagy a Róma. Mindössze 2 évad mondjuk.

Csillagkapu Atlantisz, nekem nagy kedvencem.

Shadowhunters (januárban jön a 2. évada)

Babylon-5. Abszolút kedvencem, sci-fi

Katonafeleségek

Pacific (10 részes minisorozat, de jó)

Vikingek

Shark (James Woods hatalmasat játszik benne, jó sorozat)



Most ennyi jutott eszembe.

2016. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Megy a zöld pacsi! :) Aki tud még írjon.
2016. nov. 7. 22:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Ezeket mindenképp, mert pörgősek, nagyon kevés a vontatott szál, igényes munkák:


Banshee

Fekete vitorlák

Spartacus


Lassabbak, azonban érdekesek és szintúgy igényesek:


A rejtély

A törvény nevében


Bár előttem már írták, én csak megerősíteni tudom, mert szerintem minden idők egyik legjobb, leghitelesebb, történelmileg is kifejetetten hű minden tekintetben:


Róma

2016. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

A második vagyok.


Még egy, ami ugyan rövid, de minden percét megéri:


A Szaddám-klán

2016. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én inkább fantasy-horror kedvelő vagyok a két kedvencem a Grimm és a Supernatural.


A Grimmet különösen ajánlom, tényleg függővé tesz. Volt, hogy 6 epizódot lenyomtam egymás után, pedig csak kettőt terveztem :) Fantasztikus univerzuma van, tényleg nagyon érdekes. Felesleges lenne mesélnem róla, leírni egy kicsit hosszas lenne. Ezt ajánlom elsőként.


A Supernatural valamivel durvább, de nekem nagyon tetszik. Egy jó kis pörgős sorozat szellemekkel, démonokkal, természetfeletti lényekkel, angyalokkal, istenekkel, vámpírokkal meg minden furcsasággal. Szerintem nézd meg ezt is, erre is nagyon rá lehet függeni.

De nem húzom tovább a szót, megyek és megnézek pár epizódot :)

2016. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi! (zöld pacsi!:))
2016. nov. 7. 23:03
 7/21 anonim ***** válasza:
Westworld. Hbo sorozat, remek gárdával.
2016. nov. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A westworld-öt csak erősíteni tudom!! Hihetetlenül jó!!
2016. nov. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Aranyélet (ez egy magyar sorozat, nemrég jött ki a 2. évad első része. Egy családról szól akik úgy gazdagok hogy csalnak és hiába próbálnak nem csalni mindig belekeverednek vakamibe, közben pedig a család szereplőinek dúsan folyik az élete amik aztán egy szálon összefutnak)
2016. nov. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vikingek

Fekete vitorlák

Spartacus

2016. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!