Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok sorozatot 11 évesnek?

Ajánlanátok sorozatot 11 évesnek?

Figyelt kérdés
A húgom gyakran nézi velem a sorozatokat amiket szeretek. Elég engedékeny vagyok, szóval a Dextert is végignézte, és a Walking Deadből is megengedtem neki pár részt, viszont az American Horror Story szerintem nem neki való. Az első évadot engedtem (persze néhány rész kivételével) de a második már szerintem nem neki való. És megegyeztünk, hogy akkor kerítek neki egy sorozatot ha nem engedem, hogy nézze, de ötletem sincs, hogy mi legyen

2016. nov. 11. 06:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ilyen sorozatokat szeret, akkor szerintem a monster high jó választás.
2016. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Tudod, hogy azért nézi veled , hogy imponáljon neked es ettől függetlenül akar csak tudat alatt is elég szarul érzi magát? Nálunk is ugyanez volt csak játékokkal, aztán jópár évvel később mesélte, hogy neki ettől milyen problémái voltak. Hagyd meg gyereknek lenni
2016. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jó, hogy ezeket nézi, ezért is gondoltam, hogy nézzen valami neki valót, csak nem tudom hogy mi legyen.
2016. nov. 11. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sherlock? Vagy agymenők?
2016. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Carnivale. (Csak viccelek!!!)


Sherlock jó. Vagy Star Trekből VOY/DS9, TNG-ből a későbbi évadok.

De ha már régi sorozatok, volt egy olyan is a mi időnkben, hogy Hull High (A Suli), 11-13 évesen nagy királyság!

2016. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!