Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudok az Érkezés (Arrival)...

Hol tudok az Érkezés (Arrival) című filmhez feliratot találni? A mostani filmre gondolok amit most adnak a mozikban. (Mert van egy régebbi is)

Figyelt kérdés
Néztem nagyon sok ilyen oldalt de nem találok.

2016. nov. 13. 12:40
 1/3 anonim válasza:
Én a felirat.info-n szoktam feliratot keresni, de még moziban lévő filmekről nem csinálnak feliratot. Hogyan is tudnának? Amíg nem jelenik meg DVD-n a film addig várnod kell. :/
2016. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A moziban van hozzá felirat.
2016. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Moziban feliratos de én csak hallgattam. Meg lehet érteni a nagy részét angol tudással (engem szokott zavarni ha mások zajonganak közben vagy susmorog valamelyik szereplő és akkor nem mindig értem). A csavart is a történetbe és a lényegét is mert a film lényege hogy még az értetleneket is rávezeti. Tévéfilmnek elment volna de mozinak bárgyú.
2016. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!