Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az alábbiakból tetszett...

Ha az alábbiakból tetszett nektek valamelyik film, ajánlanátok még olyat, ami szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Nem akarom megmondani, hogy szerintem melyik jó és melyik rossz film, de ha írok párat, ami nekem érdekes volt ill. tetszett, és közületek valakinek az általam felsoroltakból szintén van legalább 2, ami passzol az ízléséhez, ajánlana még nekem más filmeket? Hogy "ha ugyanazok a látott filmek tetszettek nekünk, valószínűleg olyat ajánlunk egymásnak, ami szintén tetszeni fog a másiknak" alapon :)


Időről időre,

A színes fátyol,

Igazából szerelem,

Holiday,

Bridget Jones,

Nevem Sam,

A kezdő,

3 idióta,

The Perks of Being a Wallflower,

Női szervek

stb. - tudom, hogy elég különböző típusú filmek, de több kategóriában is érdekelnek az ajánlásaitok. Köszi a válaszokat :)



2016. nov. 15. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az alábbiakkal tudok Neked segíteni:

- Megint 17

- Tökös csaj

- Ősz New Yorkban

- A szerelem lapjai

- Kramer kontra Kramer

- A lányom nélkül soha

- A szív bajnokai

- Nász-ajánlat

- Beépített szépség

- Szerelemben, háborúban

- Aludj csak, én álmodom

- Vejedre ütök

- Sophie választása

-Farkangyal

2016. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Büszkeség és balítélet

A 100 éves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt

Kiskarácsony mindenáron

2016. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindkét kommentben írtatok olyat, amit már láttam, és szerettem is, de új ötlet is van, úgyhogy szuper, köszi :)
2016. nov. 21. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!