Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a francia dokumentum...

Melyik az a francia dokumentumfilm, ami egy kis francia községben játszódik és a helyi kisiskolások és tanáruk mindennapjait mutatja be?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem, francia volt.


Néhány évvel ezelőtt volt valamelyik magyar közszolgálati adón (M1, M2, Duna, de lehet, hogy kereskedelmi volt.)


Valamilyen kis faluban játszódik a történet.


Helyi, jellemzően mezőgazdász családok kicsi (óvodás, kisiskolás korú) gyermekeik oktatását mutatta be, egy idős tanárbácsi vezetésével (de az is lehet, hogy ő volt az egyedüli tanár).

Talán az volt az utolsó tanév abban azt iskolában, de az is lehet, hogy a tanár vonult nyugdíjba. Az is lehet, hogy erre rosszul emlékszem.



2016. nov. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tipp:


Én, te, ő (Être et avoir, 2002).

[link]

2021. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez lesz az. Meg is próbálom szerezni valahonnan.


Nagy köszönet.

2021. márc. 5. 01:28
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a francia nem megy.


Magyar felirat vagy legalább angol kellene. Még angollal is necces, de azzal már bepróbálnám.


Köszi

2021. márc. 5. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyar felirat:

[link]

2021. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ismételten csak megköszönni tudom.


Azonban volna egy kérdésem: Hol található az a verzió (egyáltalán bármilyen verzió) amihez ez a felirat passzol. Semelyik tékában sem találtam egy db-ot sem. A youtube-on is 16 részre bontva van fent franciául.

2021. márc. 6. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: 16 részre bontva ugyan, de mintha lenne angol feliratos a yt-on. Bepróbálom.
2021. márc. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!