Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek, a címére...

Egy filmet keresek, a címére nem emlékszem, egy kisfiúról szólt aki rázott ( kínai) Valaki felismeri?

Figyelt kérdés

ifjúsági film volt, Bejbej-nek hívták a gyereket, és végül az ufók változtatták vissza normális kisfiúvá

a kilencvenes években adta le a tv. (kb '93)


2010. ápr. 29. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
kezeltesd magad
2010. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném! Ez egy valós film és mellesleg nagyon szerettem, akkor ez nagy szám volt!

Ha nem tudod a választ inkább hallgass!

2010. ápr. 29. 22:53
 3/12 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Úgy örülök,hogy nem én vagyok egyedül aki keresi ezt a filmet!!!!Én is nagyon szerette

2011. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szia újra!Én vagyok az előző válaszoló csak véletlen elküldtem az előző mondatot:(

Szóval én is emlékszem erre a filmre és nagyon keresem csak sehol sem találom a címe a "csodafiú" volt ha jól emlékszem anno ez volt a kazettánkra írva címként:D

De nem dob ki rá a google semmi olyat ami nekem kéne.

Kicsit a filmről:Vey-vey volt a legjobb barátnője mikor elkezdett suliba járni és mindig kesztyűt kellett hordania hogy nehogy megrázza a társait,még egy vak ember is visszanyerte a látását mikorr az esőben segített neki felállni mert elesett a bácsi.A végefelé a filmben bevitték a liu bey beyt egy kutatóintézetbe és az osztálytársai segítettek neki kijutni onnan beküldték a kutyáját egy kis üzenettel hogy "eljöttünk érted hogy kiszabadítsunk":)te emlékszel ezekre?utána hogy kiszökött az intézetből,elmentek a kínai nagy falhoz a barátaival és ott töltötték az éjszakát miközben hívták az ufókat,és onnan ered ez az ufó azért fordultak hozzájuk,mert mikor a kisfiú született egy ufós "csészealjat " láttak elszállni a város felett.Nagyon örülnék neki ha sikerülne beszélgetnünk és valahogy megtalálnánmk ezt a filmet,írj kérlek!

Szia

2011. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szió! Írtam privit, de ezek szerint nem kaptad meg :((((

Sajna még nem sikerült megszereznem a filmet..........

2011. ápr. 15. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a filmet én is keresem!
2011. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sheex válasza:

Helo!


Én ezt a filmet rongyosra néztem kiskoromban :)

Már keresgéltem, de nem találtam még itt se

[link]

Pedig itt már jó pár ilyen süllyesztőben eltűnt filmmel találkoztam. Igaz csak részletek vannak fent, de legalább a címüket megtudtam.

2012. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Már nagyon régóta keresem én is ezt a filmet, gyerekként ez volt a kedvencem. :) De sajnos a videókazi már nincs meg, és a címére sem emlékszem. Bárhogy beírom a kulcsszavakat, akár angolul is (mint ufó, rázó kisfiú, kínai film), nem dob ki semmit. :( Nektek esetleg sikerült már valamit találni róla?
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hummerboy válasza:
100%

hopp mit találtam :D pedig jóóóóó régen keresem:


http://www.youtube.com/watch?v=Qg3h04KoSnQ


Nyelvi problémák lehetnek...

2013. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sheex válasza:
Áááá bakker, ez tök jó :) Köszi a filmet, szinkron nélkül is megértem, mert kiskoromban rommá néztem :D
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!