Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek normálisak? (lent)

Ezek normálisak? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


toleráns ember vagyok de kezd zavarni,hogy mindenhol a másságot reklámozzák nektek mia véleményetek?



2016. dec. 19. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A 888 egy túlzó bulvár, mint a 444, nem nyitom meg, bocsi :)


Amúgy meg vannak olyan magyarok, akik ingyen sört követelnek, szóval bármilyen csoportból lehet találni idiótákat.

2016. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17%

Ez a fajta "nyomjuk le az emberek torkan" tenyleg eleg bosszanto. Valszeg tobb kart okoz, mint hasznot nekunk. De ez meg nem mindenhol, ez csak egy bugyuta szervezet es egy meg bugyutabb hir?portal.

egy transz lany

2016. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

A 888 és a 444 max kinézetbe hasonlít.


A 888 egy veszett propaganda lap. Az undorítóbb fajtából.

2016. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Amit olvastál az szerintem arra megy ki, hogy az embereket felheccelje. Valójában ki az aki a másságot "reklámozza" szerinted?


Mondjuk már azt sem értem, valaki hogyan gondolhatja, hogy a másságot lehet "reklámozni". Bárki azt hiszi, hogy pl. a melegséget "reklámozva" valaki meleggé válik? Te például képes lennél megváltozni? Ugye hogy nevetséges az ötlet? :o)

2016. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ezek a próbálkozások arra irányulnak, hogy az emberek (inkább a gyermekek) találkozhassanak a melegséggel, mint egyértelműen jelenlévő jelenségnek, ezzel is elősegítve, hogy toleránsabb felnőtté váljanak és csökkentsék a jövőben a homoszexuális emberek felé irányuló erőszakokat. Lásd pl: Modern család c. sorozatban, vagy a mostanában a fiatalság körében nagyon híres Shadowhuntersben. Hogy ugyan olyan értékű legyen, mint a hetero párok. Hogy ne az legyen, hogy:

Ms. XY és Mr. YX mennyire aranyosak, de Ms. és Ms. XY YX meg már fúj, mennyire nem.


Ettől függetlenül, értelmetlennek gondolom az összes film "felmelegedését". Azt még egész jó ötletnek tartottam, hogy a Jégvarázsba szőjenek bele egy kis ilyen szálat is, de ez már túlzás. Alapvetően én bőven elégnek látom azt, amennyire ma benne van a médiában, a filmekben/könyvekben/sorozatokban a melegség, ennél jobban nem kell ezekkel foglalkozni.


Itt megjegyezném a meleg hercegekről szóló mesekönyvet. Nem vagyok sem férfi, sem meleg (férfi) gyűlölő, de leszbikusként sem olvasgatnék ilyet fel a fiamnak/lányomnak. :)

2016. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem valamilyen szinten jó, ha filmekben/ könyvekben szerepel a melegség, mint olyan, mert azért a társadalom jó részét képezi ez a csoport. De pl. a nagyon követendő példa erre, Harry Potter Dumbledore alakja, aki azért meleg, mert csak, és hogy nem is derül ki a filmekből, de tök vicces, hogyha utánna olvasol, és "jah hát igen a melegek amúgy még ott is lehetnek." megállapítást teszel. :D

De az már nagyon sok, ha egy olyan karaktert próbálnak meg "befűteni", aki korábban még egyáltalán nem volt. Erre példa zöldlámpás...

2016. dec. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aha. De szerinte. Hülyeség erre domborítani,ha amugy a történet szempontjából minegy. Pl:Harry Potter.


A.másik a tolerancia:itt is az van a mint sok egyébb esetben a társadalom egy része pint ezért lesz velük intoleráns mert a pofájába nyomják hogy :SZERESD!

A társadalom egy része pedig akármit csinálnak utálni fogja őket.

Jó persze ha 10böl 1et a maguk pártjára állitanak az siker,csak biztosan jó azt kockáztatni,hogy måsik 2pedig nem-elfogadó lesz a lobbi hatására.

2016. dec. 20. 10:05
 8/8 anonim válasza:
93%
Attól, hogy a gyerekek meleg karaktereket látnak nem fognak azzá válni. Vagy nem fogják érteni a helyzetet vagy megkérdezik a szülőktől, hogy mi a helyzet. Az, hogy a gyerekek nem csak heteró párokat látnak segíti az elfogadást, nem fogják furcsának találni a homoszexuális párokat.
2017. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!