Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film?!

Melyik az a film?!

Figyelt kérdés
Amikor, van egy pasi a felesége elmegy valahova a gyerekkel.. este becsenget hozzá két csaj hogy telefonálna, aztán rászállnak.. szexelnek.. ki akarja reggel rakni a csajokat, de ők nem így gondolták.. kínozzák a fickót, a végén elássák.. feleség hazaérve csak a lebombázott lakást találja.. Ötletek ? :)

2016. dec. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Knock Knock

[link]

2016. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy komolyan senki sem emlékszik rá, hogy a "pasit" Keanu Reeves alakítja? Azért elég neves színész. De a múltkor is kérdezték ezt a filmet és ott se tudta a kérdező.
2016. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó: Velem már többször is előfordult, hogy valaki csak mesélt egy filmről, de nem tudta a címét és nekem ennyi alapján kellett megkeresnem. Olyan is volt, hogy kb 5 éves koromban láttam a filmet és csak emlékfoszlányaim vannak róla és olyan is volt, hogy egy közismert színészről fogalmam sem volt, hogy kicsoda, mert nem vagyok akkora nagy filmrajongó, hogy mindenkit felismerjek akiket elvileg kötelező lenne ismerni.
2016. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Kedves előzö: Ez viszont egy 2015-ös fil, és az sem biztos, hogy a megjelenséekor látta a kérdező. Szóval nem túl régi számára, ráadásul a történetre is világosan emlékszik. Te olyan példákat hoztál fel, ahol már nem ilyen világos az emlék, így hozzászólásod irreleváns.
2016. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan erre az esetre gondoltam, csak írtam egy példát. A hozzászólásom nem irreveláns. Vannak emberek akiknek nem az a legfontosabb, hogy minden filmet megjegyezzenek amit látnak, és minden egyes színészt számon tartsanak. Erre van az oldal, hogy pl ilyeneket megkérdezhessenek.
2016. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!