Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem értem hogy ki volt ebben...

Nem értem hogy ki volt ebben a filmben. Ki volt ő?

Figyelt kérdés

A Hannibal c. filmről lenne szó. Ki volt Paul Krendler akinek Dr. Hannibal Lecter körbevágta a fejét és megetette a saját agyával.

Pontosan mit csinált vagy ki volt ő? Mit csinált amiért így "megkínozta" Hannibal?



2016. dec. 25. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az emlékeim nem csalnak, ő is rendőr volt, együtt dolgozott Clarice-el. Ugye volt az a lebénult, csúnya arcú hapsi, akit Hannibal droggal rávett hogy nyúzza le a saját arcát. Ez a pasi bosszút akart állni Hannibalon, és tudta hogy Clarice a gyenge pontja. Pénzért cserébe ez a Paul K. pedig besározta Clarice-t (ha jól emlékszem egy hamis képeslapot rejtettek el a nőnél, amit "Hannibal" küldött neki, igazából pedig ők tették oda és írták alá Hannibal nevében). Erre a hírre pedig Hannibal amerikába utazott. Ezért kínozta meg Pault, mert összeszövetkezett a sebhelyes hapsival, és pénzért besározta Clarice-t, aki különleges személy Lecternek :) Meg ugye Hannibal alapból leginkább (nem csak, de leginkább) olyanokat csinált ki, akik """megérdemlik""" és hát ez a Paul csávó eléggé az volt, és még Clarice-nek is ártott.. :D

Remélem érted, próbáltam röviden fogalmazni :D

2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!