Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik tiniknek szóló sorozato...

Melyik tiniknek szóló sorozatot ajánljátok? Eddig tetszett: Pll, Vampire Diaries, Supergirl, Carrie Diaries, Awkward, Gossip Girl, és szeretném hogy angol szinkron magyar felirattal fent legyen Nézzsorozatokon!

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Violetta😍

Tényleg jó

Soy Luna én erre csak azt tudom mondani hogy tiniknek való, de én nem ajánlom mert a gagyi Violetta utánzat😠😤😤

2016. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi az túl gyerekes nekem, 16 vagyok..szóval olyasmikre gondoltam amit fent láthatsz.
2016. dec. 28. 22:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja ☺Bocs ☺

Egyébként én 17 de még mindig ezt a korszakomat élem és még nem szoktam le róla

2016. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi! Kedves, hogy írtál! :)
2016. dec. 29. 11:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Teen Wolf

Faking It (hasonló stílusú mint az Awkward)

the 100

American Horror story

True Blood

2017. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a Faking It-et is láttam és imádtam, köszönöm de nem szeretnék ijesztőt, jobban tetszenek az ilyen Kínos félék :)
2017. jan. 4. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Odaát, The Originals ez a TVD spin off-ja bár sztem tudsz róla :D , új sori a Freakish ez zombis vagy nem tudom pontosan pár részt láttam eddig azt mondom, hogy jónak ígérkezik... aztán szintén új a Kapcsolat, Az új lány, Empire (ezt szinkronosan néztem, de lehet, hogy van angolul, magyar felirattal), Lucifer(detto mint az előzőnél) és nagyjából ennyi :D
2017. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg valami vígjáték? Mint a Faking It?
2017. jan. 5. 09:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Az új lány az a kategória, de van még ami még nagyon tetszett a Broad City, de csak 2. évadig van a 3.-nak az első részét megtaláltam de a többit nem...

Ami régi de örök kedvenc: Életem értelmei, A nevem Earl, A kondom el van vetve, Modern család, Jóbarátok, Így jártam anyátokkal, Családom darabokban .

2017. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi! A modern family-t és a többi Comedy-s sorozatot ismerem, de a többit nem találtam nézzsorozatokon angol szinkronnal fent :(
2017. jan. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!