Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudo olhan animét mondani...

Tudo olhan animét mondani aminek jó a története, leköt? Több lent

Figyelt kérdés

Nos contos lente hogy ne legyen túl hosszú (60-nál több részes ne... de lehet kissebb bármikor!)


Olha történet kellene ano me tud kötni, mint pl Kuroshitsuji, Shiki...



Ne legyen olyasmi románc mint a Hataraku Maou-Sana mert ettől falra a másztam:D

És az olhar történetek mint pl Arcana Famiglia meg Inu x Boku picit untattak, szóval ha lehet ezt is el kéne kerülni.


Örülnék já valamit tudna segíteni! Előre is köszi!



2016. dec. 29. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt, caso külföldi a helyes írás ellenörző és néha elfelejtem vissza javítani😅
2016. dec. 29. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megértettem :D De ha nem haragszol, átírom rendesen, hogy ne kötekedjenek veled :( Én a Psycho Pass - t egy zseniális animének találok, azt csak ajánlani tudom! :) Két évados, ha jól emlékszem, szokásos 20-24 részekkel évadonként. Ha beütöd Animeaddictsra, és megnyitod az ismertetőjét, lejjebb szokott lenni a " hasonlónak jelölt " vagy valami ilyesmi szekció, én ott szoktam böngészni. Érdemes emiatt is beütni a kedvenceket, hátha beajánl hasonlókat :) Illetve én úgy szoktam keresgélni még ott, hogy megnézem, hogy a kedvenc animémet kirakta "kedvencek" közé, kiválasztok néhány random felhasználót, és megnézem az oldalukon, hogy mik a kedvenceik, az aktuálisok, a tervezettek, több ízlésemnek valót is találtam így! :)



A szöveg:


Nos, fontos lenne, hogy ne legyen túl hosszú ( 60-nál ne több részes... De lehet kisebb, bármikor! )


Olyan történet kellene, ami letud kötni, mint pl. a Kuroshitsuji, Shiki...


Ne legyen olyasmi románc, mint a Hataraku Maou - Sama, mert ettől falra másztam! :D Én az olyan történeteket, mint pl. az Arcana Famiglia, meg az Inu x Boku picit untattak, szóval ha lehet, ezt is el kéne kerülni.


Örülnék, ha valaki tudna segíteni! Előre is köszi!



( remélem nem haragszol, hogy átgépeltem, csak tényleg sok a kötekvő, akik nagyon eltudják húzni a kérdést :( )

2016. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mahou Shoujo Madoka Magica

Shinsekai Yori

Monogatari Series

Rainbow

Code Geass

Kara no Kyoukai

2016. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Death Note -37 rész. Ha elkezded nézni nem bírod majd abbahagyni.
2016. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AniMeme válasza:

Boku Dake ga Inai Machi életem egyik legjobb animéje.

Azt hiszem 24 rész...

2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! 😄

És a megértést is😅

2016. dec. 31. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!