Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az inu x boku ss -hez hasonlóa...

Szamagi kérdése:

Az inu x boku ss -hez hasonlóan "fura" beütésű animét írnátok?

Figyelt kérdés
Az összes viszonylag jó és ismert animét láttam, olyanra is gondolok ami nem annyira felkapott mégis jó,romantikus de nem régi.

2016. dec. 31. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi számít furának?


Nagi no Asukara

Spice and Wolf

Tasogare Otome x Amnesia

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Hataraku Maou-sama!

2016. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket már láttam de azért köszönöm hogy leírtad nekem:) esetleg még tudnál írni ? a fura hááát... mint az inu x boku ss -be a csaj meg a szolga kapcsolata csak több történéssel és több ecchivel esetleg, több szerelemmel benne mert a fentebb említett animében elég kevés volt számomra a szerelmi szál. a végére már lehetett volna hogy pl összejönnek vagy csók stb, de ettől függetlenül cuki volt.
2016. dec. 31. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó romantikus animék még:


Kuragehime

Gosick

Méz és Lóhere

Chihayafuru

Victorian Romance Emma

Maison Ikkoku

ReLIFE

Sakurasou no Pet na Kanojo

Cross Game

Skip Beat!

Full Moon wo Sagashite

2016. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. jan. 1. 13:28
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az inu x boku ss- hez nagyon hasonló a Noragami és a Kamisama Kiss. Lehet nem ugyan olyan, vannak különbségek de ugyanúgy ilyen lények vagy mik vannak benne. Én nagyon szeretem őket :D
2017. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem ertem es koszi:D
2017. márc. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!