Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az anime? (fehér...

Melyik ez az anime? (fehér hajú lány)

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy tudnám értelmesen körül írni de próbálkozok szóval:

Arra emlékszem hogy egy fehér hosszú hajú nagyon vékony kislány meghal és rá emlékeznek vissza vagy valami ilyesmi.Vissza emlékeznek egy olyan helyzetre mikor még gyerekek voltak.Kb 5en voltak fiúk lányok.Az egyik lány megszólal hogy xy fiúnak biztos tetszik a fehér hajú lány és a fiú meg mondja hogy "nézz már rá hogy tetszene.." (valami ilyesmit).Azt hiszik megsértődik a lány de nem hanem elmosolyodik rajta és nevetnek meg ilyenek.Szóval azt hiszem az anime arról szól hogy a lányról megemlékeznek vagy valami ilyesmi.Szerepel benne még egy vörös vagy barna rövid kissé göndör hajú nagy mellű lány akinek tetszik talán a főszereplő fiú vagy csak nagyon jóba vannak már nem tudom..


Ha valaki ez alapján tud nekem segíteni annak virtuális kockacukor!

Köszönöm!

16/L



#anime #fehér hajú lány
2016. dec. 31. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Anohana?
2016. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az Anohana :)
2017. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az!

Nagyon szépen köszönöm.

Nem nézek ilyen animéket.. és hogy őszinte legyek lövésem sincs milyen tudatállapotban néztem meg ezt de nagyon tetszett szóval köszönöm.:)


Egyébként ha valaki elbeszélgetne animékről írhatna privátot mert alig van animés ismerősöm.:/

2017. jan. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!