Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Attack on titan manga olvasok!...

Attack on titan manga olvasok! Kik fognak nyerni a vegen? Titanok vagy az emberek?

Figyelt kérdés
Es kik ezek a szemelyek?ok jok vagy rosszak?:tancolo titan,kicsi titan,jeti titan
2017. jan. 2. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egyenlőre még messze nem derül ki hogy ki fog győzni. Meg nincs igazán jó meg gonosz... De szerintem kb még annyi van hátra a történetből mint ami eddig van. Mármint mangában. Szóval szerintem még legalább annyi fejezetet kell megirni mint ahányat edsig. ugyhogy ha valaha megcsinálják végig animének akkor lehet vagy 300 része😍😍 ha jeti titán alatt a majom titánt érted akkor az eren féltestvére, azaz az apja előző feleségétől való gyerek. A táncoló az Ymir, a kicsi titán alatt nemtudom mit értessz. És ők hát... Nemigazán gonoszak, csak mivel tudják hogy a világ nem annyi ami a falakon belül van, és az emberiségnek csak egy parányi része az ami a falak mögött van ezért mások a nézőpontjaik.. De szerintem csípi Erent a majomtitán. Úgy fogolamaz hogy "meg akarja menteni" egyébként az érdekes hogy az emberek nyernek e :'D Historia úgy fogalmaz hogy "az emberiség örök vesztésre van ítélve, mert ember" ezt arra érti hogy folyton öldösik egymást meg kitolnak egymással. Amiben igaza van. Jahh és mivel végülis a két szemben álló fél közül mindkettő emberek, csak vannak olyan titánjaik mint eren. De amugy lehet csak én vagyok így vele de egy idő után már tényleg az egész emberiséget a halálra kivánod miközben olvasod mert tényleg az emberek a bunkók. Sokkal rosszabbak mint a titánok akik csak élve megeszik az embereket.
2017. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
8 honapja tettem fel a kerdest, azota mar mindent ertek, de koszi a valaszodat ^^
2017. aug. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!