Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek kik a kedvenc anime...

Nektek kik a kedvenc anime karaktereitek, és miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 18:06
 1/6 Kosbor24 ***** válasza:

Armin-Shingeki no Kyojin: amilyen szerencsétlen és önbizalomhiányos az anime elején (bár én már az első résztől szerettem), hatalmas a karakterfejlődése a lehető legpozitívabb irányban. Tetszik a gondolkodásmódja, és ahogy az eseményeket befolyásolja.

Jean-Claymore: a Clare-hez való hűsége és önfeláldozása, ahogy szó szerint üldözi a hálájával számomra egy remek karakterré teszi.

Yokosuka Jou-Rainbow: igaz hogy egy talpnyaló kretén és olyan ingatag érzelmileg, hogy ránézel és összeesik, de azért ha összeszedi magát akkor remek karakterré tud válni.

Schokolade-Jormungand: magamra ismertem benne x)

2017. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!^^
2017. jan. 4. 11:09
 3/6 Geri385 válasza:
Natsu a Fairy Tail-ből, mert mindig a társaira gondol.Kicsit idióta karakter,mert az első 20-30 részben egy másik mágussal versenyzik.
2017. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Letta_ válasza:

Naruto : egyértelműen Itachi.. igaz hogy máshogy is meglehetett volna oldani mégis feláldozta magát a falu és az öccse miatt..

Jiraiya: vicces, hülye, perverz mégis komoly, bölcs és erős

Attack on titan : Rivaille egyszerűen birom a stilusát :D

Kuroko no basket : ebben az animében az abszolút kedvencem Aomine,a szövege a beszéde a hangja meg a kinézete is jó

Lovely complex: Otani mert nem normális xdd mondjuk abban az animében senki se normális xd

Nana: Shin a titokzatossága miatt és mert mindig megtudja fogalmazni azt amit akar. persze az elején még egy esetlen kisfiú de aztán már elég felnöttesen viselkedik és egyáltalán nem furcsa hogy 20 meg 22 évesek között ott van 15 évesen pedig azért elég nagy a korkülönbség

egyelőre ennyi jutott eszembe xd :D

2017. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Natsu-(Fairy Tail) afolyton a barátaira gondol,és meg van benne az az idióta karakter,ami számomra muszály ahhoz,hogy valaki a kedvencem legyen

Syo-(Uta no Prince sama) ugyanazt éli át,mint én(legalábbis arra gondolok,amikor Natsuki folyyyton izéli),meg azért az idiótaság benne is megvan...

Luffy-(One Piece) nem tudom,sok jó tulajdonsága van XD

Akihito-(Kyoukai no Kanata) önfeláldozó,és sok vicces jelenetet(majdnem az összeset)bír okozni.

Ririn-(Bleach) cuki,és tőle is volt pár alkalom,amikor sírva röhögve estem le a székről

Kon-(Bleach) hááát...izé...ezt nagyon nem kell magyaráznom XD egy perverz,és nagggyon vicces plüssoroszlán...

Killua-(Hunter x Hunter) mert menő,és ez mellett nem egy bunkó paraszt

Gon-(Hunter x Hunter) kedves,aranyos,és vicces karakter

2017. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,csak még eszembe jutott néhány

Yato-(Noragami)-kedves,önfeláldozó,idióta egyéniség,aki nem adja fel az álmait(a szentélyre céloztam)

Ed-(Cowboy Bebop) az egész animében két jó dolgot fedeztem fel eddig: az openinget,és Ed-et

Lisanna-(Fairy Tail) igazából benne nagyon nincs meg az az idióta jellem,de nagyon kedves,és a karaktere számomra nagyon megfogó

Tomoe-(Kamisama Hajimemashita) erős,szép,és ő TÉNYLEG az,akitől akkora röhögőgörcsöket bírok kapni,hogy...

2017. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!