Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan shounen ai-t...

Tudtok olyan shounen ai-t vagy yaoit ahol nem lesz mindenki rögtön meleg?

Figyelt kérdés

Már bosszantó, hogy sok ilyenben kb a fél város hirtelen bemelegszik és az egész átcsap egy homokos orgiává.

Tuti van valami ahol normális kapcsolati szál van szép(esetleg drámai) sztorival...



2017. jan. 6. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez engem is nagyon idegesít. Basszus attól, hogy a központi szerelmi szál két azonos nemű között játszódik még nem kell hirtelen mindenkinek forrónak lenni mint a kakaó. Meg a legtöbb yaoi animében még egy lány karakter sincs. Ha valaki tud nem ilyen klisés animét az engem is nagyon érdekelne.
2017. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Super Lovers jutott az eszembe ami ilyen. Most jön ki majd a 2. évada. Nekem nagyon tetszett. Mondjuk még a Love Stage. Bár lehet h ezeket már ismered.
2017. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A Koisuru Boukun, van anime meg manga is belőle, mindkettőt érdemes megnézni/elolvasni. Régen nagyon szerettem, aztán ràjöttem, hogy nem valami romantikus ez az egész

Röviden a sztori: a seme szerelmes a homofób ukéba, elmondja neki de vissza utasìtja, viszont barátok maradnak. Egy szép napon isznak, megerőszakolja a seme az ukét, majd az egész átmegy érzelmi zsarolàsba....dràma, családi gondok,stb....aztán nagy nehezen és sok idő múlva megszereri az uke a semét. Bár nekem nagyon nem tűnt annak az igazi szerelemnek, de hát ilyen is kell néha a sok klisés yaoi közé.

2017. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhet még :)

A love staget láttam, a többit még nem, de sort kerítek rá :)

2017. jan. 8. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
A Ten Count ilyen, bár ott nagyon a páron van a hangsúly, szóval szegény városnak esélye sincs bemelegedni :c De nagyon szép yaoi, én imádom. Az ukénak ilyen bacifóbiája van (nem jut eszembe a betegség rendes neve) a seme pedig próbál segíteni túllépni ezen a fóbián, illetve feldolgozni a múltjában történteket. Közben megismerjük a seme múltját is, hogy ő is milyen kis esendő lélek, satöbbi satöbbi. Ami külön tetszett hogy az uke nem ilyen visítós hisztis tisztaságmániás p|cs@ :D
2017. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Boku no Sexual Harassment

Koi suru boukun

A Love Stage inkább vicces, de a főhősnek igen mély lelki konfliktust okoz (amennyire egy idiótának lehet ilyenje), hogy akibe beleszeretett, az nem lány.

Mirage of Blaze (Honoo no Mirage)

Sex Pistols (a krokodil kiakadt)

Viewfinder

Fujimi Orchestra (durva)


Ha érdekel egy lélektanilag megalapozott, nagyon hosszan alakuló, igazán realisztikus történet, akkor viszont az alábbi mangát ajánlanám:

Hidaka Shouko - Arashi no ato (After Storm)

2017. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocs, jobban elolvasva a kérdésedet a Boku no Sexual Harassment és a Fujimi Orchestra kizárva, ott azért nagyon durva dolgok mennek.
2017. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Blue Sky Complex örök kedvenc! :)
2017. márc. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

úr isten, ti mikről beszéltek?

mi az a yaoi és egyebek?


hát nagyon megöregedtem, azt hiszem....

2017. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Buhahaha :D A yaoi nem olyan fiatal dolog!



Én vagyok az, aki ajánlotta a Blue Sky Complexet. Beajánlom még a Seven Days - t, nagyon kettejükre fókuszál, és "hirtelenjében" melegszik fel az idő a kettő karakter között, de a hangulata, a története szerintem jó!


Illetve ott van még a BL/Yaoi Fordítások - ezt facebookon találod meg, vagy a blforditasok blogspoton. A csajszi webcomicokat fordít, és nagyon jókat hoz. Onnan erősen ajánlom az Élet - Halál Kérdés-t, és a Lefotvers-t. A Leftovers alkotója kicsit lassan halad, de nagyon édes a történet! Négy kisgyerek felnőtté válásáról szól. Jelenleg semmilyen gay tartalom nincs benne. ( Még kisgyerekek ) Innen talááán még az Insomnia lehet olyan, amilyent keresel, csak bele-bele lapoztam, de engem nem fogott meg.


Aztán ott van a Sora wo Daite Oyasumi, ezt a közmegegyezés blogspoton találod meg ( ahogy a blue sky - t is ), onnan sok mindent még nem olvastam, de szerintem érdemes körül nézni. Azt hiszem animéket is fordítanak, nem tudom. ( De bátran ajánlom az oldalt, nagyon helyes az adminja, nekem kérésre lefordított valamit ♥ ~ )


Kabe no Naka no Tenshi - Ebben olyan extra gay jelenetek nincsenek. Arról szól, hogy egy festő készít egy freskót, két kis angyal kerül a falra, akik éjszakánként életre kelnek, és szerelemre találnak. Aranyos manga, szerintem érdemes elolvasni. Ha jól emlékszem, a Usagi Team fordította.


Olvastam múltkor a Kigurumi Planetet, az nagy poén volt :D Semmi gay tartalom, a főszereplői megoldanak egy problémát, és egymásba szeretnek, de az egyik karakter például arra sem hajlandó, hogy megfogja a másik pasi kezét, mivel ez az első meleg kapcsolata. Ennek a besorolása soft yaoi, szerintem ha rákeresel a műfajra, biztos ki ad olyasmiket, amiket keresel.

2017. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!