Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani ilyen animét?

Tudnátok mondani ilyen animét?

Figyelt kérdés

Olyan animét amiben a főszereplő fiú és kardot használ nem muszáj fantasy animének lennie de az is lehet.


Pl.: Bersersk, Drifters, Seirei Tsukai no Blade Dance,Sword Art Online, Shingeki no Kyojin, Hagure Yuusha no Estetica (még van pár de szerintem ennyi példa elég)



2017. jan. 7. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bleach? :D
2017. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Óóó köszi hogy emlékeztettél! Elkezdtem nézni de a 100. valamelyik résznél leálltam mert nem kötött le az a csata. :D
2017. jan. 7. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi kritérium? Amime, amiben a főszereplő fiú és kardot használ? Kb listázd ki magadnak valami adatbázisból az összes "samurai" és/vagy "fantasy" témájút és több ezret találsz.
2017. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már megtettem de nem ismerek annyi oldalt.. De ha találok is vagy láttam már vagy nem köt le.
2017. jan. 7. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Szia! :D


11 eyes

Akame Ga Kill

Ao no Exorcist

Bleach

Inuyasha

Noragami

Owary no Seraph

Rakudai Kishi no Cavalry

Attack on Titan (ha nem vesszük komolyan a kard kérdést)

Zero no Tsukaima

Jó szórakozást kívánok! :D Ha még valami segítség kéne, írj nyugodtan privátban!

2017. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Amúgy az Attack on Titant leírtam :D Más néven Shingeki no Kyojin :D Ha segítség kell akkor majd írok :D
2017. jan. 7. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat nem vettem észre :D
2017. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az idegen kardja

Hakuouki (lány a főszereplő, merthogy hárem anime kardos férfiakkal, de ezt nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni)


Kurozuka?

Nurarihyon no Mago (démonvezér)

Sengoku Basara (ebben kábé mindenkinek fegyver van a kezében, aki él és mozog)

2017. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszodat egyiket se láttam még de elég érdekesnek tűnnek a story alapján :D Amelyikben lány a főszereplő azt nem nagyon fogom mert nem szeretem az olyan fajtát :D Meg ha szabad megkérdeznem hogy Az idegen kardja című-nek van másik neve is mert nem nagyon találtam :D
2017. jan. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!