Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Kaori Miyazono nevű felhasználó kérdése:

Kedves animefanok! Tudtok olyan animét mondani amiben a csaj alacsonybarna hajú és a fiú kb 2 fejjel nagyobb nála?

Ha lehet akkor legyen romantikus és a csaj szerelmes a fiúba, de azt mondja neki hogy nem szereti és folyton beszólogat a fiúnak, hogy leplezze hogy szereti.
És ha van ilyen akkor írjátok le légyszi a címét, de a végét ne, az sem baj ha tragikus. Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, romantika

01-10 18:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
"alacsonybarna hajú "
Az milyen?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 01-10 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alacsony és barna hajú

# 2/8Időpont 01-10 20:05 Privát üzenet
Toradora

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 01-11 14:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 4/8Időpont 01-11 17:07 Privát üzenet
Toradora

# 5/8Időpont 01-11 21:55 Privát üzenet
Nos itt a fiú nem magasabb a csajnál de egy próbát megér, Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi, és talán a Hiyokoi, bár ott nem szólgat be csaj...

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 01-13 16:41 Privát üzenet
Tudom, tudom, pont fordítva van, de végülis az elv ugyanaz (magasságuk miatt komplexusosos tinik):
Lovely complex
[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 01-14 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A lovley complexet már láttam, de köszönöm

# 8/8Időpont 01-17 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki tud minél nagyobb hülyeséget mondani?
Meg tudnátok mondani milyen nagyobb címek fognak még megjelenni PS3-ra?
Tudnátok mondani nagyobb katonai üzletett itthon vagy külföldön ahol lehet kapni brit vagy amreikai vagy német NBC ruházatot?
A férfiak vagy a nők tudnak nagyobb hülyeségeket mondani?
Tudnátok olyan Facebook oldalt mondani ahol el tudnám adni megunt dolgaimat, ruhákat, stb? A környékbeli Adok-Veszek csoportban már bent vagyok, de hirdetnék máshol is ha tudtok..
Tudnátok nekem mondani pár olyan irodalmi művet (vers, regény, novella . Bármi hasonló) aminek a helyszíne a Kárpátok, vagy annak bármely kisebb, nagyobb része?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu