Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek emberrablásról,...

Ismertek emberrablásról, sorozatgyilkosokról, gyilkosokról szóló igaz story alapján készült filmeket, vagy dokumentumfilmeket?

Figyelt kérdés

Láttam már sok filmet ami igaz story alapján készült és sok dokumentumot is, de biztos van olyan amit még nem láttam. Tudnátok mondani párat amit ti ismertek?

Pl. clevlandi emberrablás, josef fritzl, 3096 nap(natasha kampus).... szoval ilyesmiket, illetve kulonbozo gyilkosságok, sorozatgyilkosok stb.stb... köszi :)



2017. jan. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában úgy szoktam hogy youtubeon beírom hogy 'serial killer documentary' egyből kiad több száz sztorit és angol gyakorlásnak is jó. A zodiákus gyilkos, a manson család meg Jeffrey dahmer a legérdekesebbek szerintem.
2017. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj igen, azt elfelejtettem, hogy ha lehet akkor magyar nyelven, esetleg felirattam, mivel az angolt épp csak nézhetem, érteni nem nagyon fogom :D de azért köszi :)
2017. jan. 10. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Martfűirém
2017. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hajni 197 válasza:
Szia. A Voice koreai dráma. Az elején írják h igaz történeteket dolgoznak fel benne csak egy kicsit megszínesítve a drámaibb hatás érdekében. elég jó. 2017-es, feliratos
2017. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány


Ez a film Ted Bundyról szól, érdemes megnézni.

2019. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!