Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Katona Dius nevű felhasználó kérdése:

Animét/Doramát keresek. Tudnátok segíteni? Animét nagyon sokat, doramából is már jó párat láttam. Újakat keresek, de sajnos azokat a szempontokat, amit én fontosabbnak találok, nem nagyon adja ki a kereső :D

Olyan történeteket preferálok, ahol a főhősnő nem a megmentésre váró kisasszony, erősebb jellem és nem jön zavarba minden férfiegyed láttán, a főhős pedig viszonylag egy határozottabb fajta. (Sajnos hiába talál a kereső olyat, ami kategória szerint megfelelő, ezek a szempontok gyakran kiesnek)
Felsorolok párat, hasonlókra gondolok:
Kamisama Hajimemashita, Kenichi, InuXBoku SS, Ouran High School Host Club;
City Hunter, Faith, Legend of the Blue Sea, Secret Garden...
Lehet misztikus, történelmi, igazából nem vagyok ilyen téren kekeckedő, amíg a karakterek jók. Mondjuk a mecha nem az én asztalom, de azon kívül jöhet bármi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, dorama

01-10 21:27  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Oké, és most dobd be a teljes listád. A jópár lehet a felsoroltak és még kettő, vagy lehet, hogy túl vagy már 500 animén és az undergroundabb cuccok között kell szétnézni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-10 21:32 Privát üzenet
doramák:
The King 2 Hearts
Kill me, Heal me
Healer
Queen InHyuns Man - nem tudom, hogy ez mennyire felel meg Neked
My Girlfriend is a Gumiho
She Was Pretty
Oh MY Venus
Cheese In The Trap
Descendants of the Sun
W-Two Worlds
Goblin

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 01-11 07:20 Privát üzenet
kincs148912 nevű felhasználó válasza:

Cinderella and four kinghts,
Last cinderella.

Szerintem nagyon jok :D

# 3/4Időpont 01-11 09:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha bedobnám a teljes listát, igencsak hosszú lenne :D Már összeszedni is. Mondjuk úgy, régi motoros vagyok:)
De írjatok nyugodtan ami eszetekbe jut, legfeljebb lesz köztük olyan is, amit már láttam.

# 4/4Időpont 01-13 22:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Átlagosan kereső fiatal pár szeretne házat venni. Egyikük szülei jómódúak, sokkal tudnak segíteni, a másik részről sajnos semmivel. Valaki hasonló helyzetben? Elfogadnátok így a..
Tudja vki hogy lehet Samsung a3 telefon kijelzőjére varázsolni a netes keresőt? Sajnos azt sem tudom, hogy tűnt el.
Hogyan tudom visszaállítani, hogy az Avira SafeSearch helyett a Google kereső legyen? Sajnos a munkahelyemen időnként más is leül a gépemhez, szerintem letöltött valamit akaratlanul.
Hogy tudom a googlecrome-ba beállítani azt, hogy a kereső alatt legyenek a könyvjelzők? Régen ott voltak beállítva de sajnos újra kellet tenni és nem tudom, hogy kell vissza tenni!
Valaki meg tudja nekem mondani esetleg mi a címe annak a számnak ami a Viasat 3 csatornán a Riddick reklám alatt megy? Nem tudja senki az ismerőseim közül sajnos! Köszönöm előre is!
Mi lehet a kodja egy CMX led tv nek tanithato távirányiton, pontos tipusa CMX led8225F, sajnos eggyik leirásban sincs és az automata keresö sem találja?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu