Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Assassination Classroom vagy...

Assassination Classroom vagy Attack on Titan?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb elkezdeni először??? Melyik a jobb??? :D Előre is köszi a válaszokat!!! :) :D

2017. jan. 17. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Két teljesen más műfajú anime.

Az Ansatsu Kyoushitsu egy viccesen kezdődő, de egyre komolyabbá váló sorozat, lezárt, az eredeti mangát teljesen feldolgozta.

A Shingeki no Kyojin meg egy vérben és hullákban gazdag anime, aminek a mangája még fut, az anime pedig hamarosan kap egy második évadot.


Én személy szerint az előbbit jobban szeretem, de az SnK világszinten nagy népszerűségnek örvend, hatalmas fantábora van, de ugyanúgy vannak utálói is. Az Ansatsu Kyoushitsu egy kevésbé ismert sorozat, ettől függetlenül szerethető, élvezetes.


Illetve az Ansatsu Kyoushitsu mellett szól az is, hogy lezárt, így nem kell várni a folytatására. Viszont vannak benne kisebb-nagyobb kiparodizálások, ezért pár animét érdemes ismerni a megnézése előtt, de ha jól emlékszem, csak híresebb sorozatokat parodizál ki (ellenben mondjuk a Gintamával, ami iszonyat mennyiségű és műfajú animét jelenített már meg paródia formájában).


Szerintem a fentieket érdemes figyelembe venni, és aztán dönteni:) de mivel se az ízlésedet nem tudom, se az eddigi animés tapasztalataidat, így nehéz megmondani, melyik sorozat is tetszene neked jobban. Főleg két ennyire különböző animénél.

2017. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Éngem jobban lekötött az Attack, de ez szubjektív. Egyiket sem mondanám jobbnak a másiktól.
2017. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket se hagyd ki! AC-vel kezd, mert az már lezárt, az Attackból meg majd jön a kövi évad, juhúú.
2017. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az Assassination Classroom-ot a második évad közepénél abbahagytam, mert eléggé egypoénos sorozatnak éreztem.

Az Attack on Titan mangáját havi szinten követem, változatlanul fordulatokban gazdag és izgalmas az eleje óta, amiatt nem kell aggódnod, hogy unalmassá válik menet közben, viszont ez a hiperagresszív militatista világ nem jön be mindenkinek.

2017. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Én az Assassination Classroom-ot ajánlom. Kicsit abszurd a sztorija, de vicces és fordulatokban gazdag. A legtöbb szereplő sablonos, de szerethető. Ráadásul nagyon komoly témákkal is foglalkozik.

Az Attack-ot még nem láttam, de sokan azt mondják, hogy egy felhypeolt közepes anime.

2017. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
#5 Az Attack on Titan-ról sok mindent lehet mondani, de hogy középszerű lenne azt nem. A világa talán a legszörnyűbb amit valaha kitaláltak. Az emberek egy 50m magas falrendszerrel körbevett királyságban húzzák meg magukat a falakon kívül járkáló eszetlen óriásokkal szemben. A kinti óriások egyetlen elemi ösztöne hogy az embereket megegyék, és az emberek hiába tudják hogy lehet őket hatékony módon megölni, a falon kívülre merészkedő Felderítő Osztag küldetésenként akár a tagjai felét is elveszíti, sőt a manga legutóbbi fejezetében egy küldetés utólagos értékelésében kiderült hogy több mint 95%!!! meghalt, és ehhez az egységhez valahogy elég elszánt embereket kéne toborozni.
2017. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Sokan mondják a Titánról hogy túl van hypolva, ami lehet igaz, de egyáltalán nem jelenti azt, hogy egyébként nem jó. Szerintem egyértelműen a jobbak közé tartozik.
2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! :D Elkezdtem nézni az Assassination Classroom-ot, hát eddig még csak 1 részt néztem meg, de nekem tetszik :D Viszont ezután akkor tuti, hogy az Attack on Titan jön :D
2017. jan. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!