Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme nézni a The Walking Dead-et?

Figyelt kérdés

A hatodik évado nagy nehezen végignéztem és a hetedik évadból az első három részt láttam de egyre unalmasabb.Nagyon sokszor fordul elő hogy csak egy helyszinen játszódik egy rész és csak néhány karaktert láthatunk,ami nagyon zavaró.Más sorozatokban nincs így,szerintem csak húzzák az időt folyamatosan.Állitólag még lesz vagy 5 évad ami elég sok,és ha már most ilyen mi lesz később?

Ti mit gondoltok a sorozatról?



2017. jan. 19. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Boring dead.
2017. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs. Én az ötödik évad körül untam meg végleg, de már a harmadik, negyedik is dögunalmas volt.

Zombibarátok köztnek is nevezhetnék.

2017. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dongaben ***** válasza:
"Nemtom..." Ez az évad valami "gáz". A "Fear the Walking Dead" már jobbnak tűnik...
2017. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a fear the walking dead-nek 3adszor ugrottam neki megnézni, mindig 1 részt megnéztem pluszban de nagyon unalmas :/

énis a 6. évad végéig néztem, a végét már nyöszörögve.

Megnéztem 7. elejét és annyi, itt meguntam


Pedig mikor anno elkezdődőtt és csak 1 évad volt azt 4x láttam mire kijött a 2..3.. :D az első 2 évad mindent visz utána laposodik

2017. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdet nézhetetlené válni miután Alexandriának a fala ledőlt és a zombikat kellett ki irtani. Azután már valahogy nem volt jó.
2017. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Bőven megéri nézni.Egyik legjobb.
2017. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondok pár jó sorozatot!

1. Banshee: 4 évad, de azt úgy megnyomják hogy 1 percig nem untam, csak hát utána sajnálja az ember hogy miért nincs több!


2. 24: Nagyon jó sorozat, érdekes, fordulatos, értelmes és akció dús! Korszak alkotó!

2017. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Bőven megéri nézni.Egyik legjobb."


Max a felhypeoltságban a legjobb, másban nem. Nem hiába hagyja abba egyre több ember. Talán a 3.-4. évadig még értékelhető volt, de onnantól majdnem minden csak ismétlődik. Nem értem minek akarnak még több évadot, nem olyan a történet amit a végtelenségig lehetne húzni.

2017. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valakit annyira magával ragadott a sorozat, hogy már muszáj néznie. De a sorozat egyre rosszabb lesz. Ma néztem meg a 7. évadot, hát... Volt ez sokkal jobb is. Azért még meg fogom nézni a folytatását, de a készítői is szerintem erre támaszkodnak. Vagyis, hogy a hűséges nézők majd akármit elnéznek, mert az eddigi évadokkal sikerült egy jókora rajongótábort gyűjteniük.
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt kérdezték SZERINTETEK.És én leírtam a saját véleményem.Nem értem ezt néhány ember miért nem képes elfogadni.
2017. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!