Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Shadowhuntershez...

Tudtok a Shadowhuntershez hasonló sorozatot?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el nézni a Shadowhunters sorozatot, ami nagyon tetszett de már befejeztem és most kéne valami hasonloan ilyen fantasy, de nem vérengzős és legyen benne ugye szerelmi szál is.

2017. jan. 21. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán

Shannara - A jövő krónikája

2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerelmi szálas fantasy? Mondjuk nem tudom de olyan nagyon szerelmi szálat nem éreztem a csippendélfiú meg a vörös között, csak amolyan teszetoszaságot.


Muszáj benne szerelmi szálnak lennie? Vannak nagyon jó fantasy, meg főleg sci-fi sorozatok, de a szerelmi szálat nagyrészt hanyagolják.

2017. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Már bocsi de a második évad részei csak most kerűlnek fel szóval nem fejezted be, talán csak az első évadot.


Ajánlom a The Originals már négy évad elérhető, de felíratos.

2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Esetleg Teen Wolf?

Én imádom:)

2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hhát...nem igazán Fantasy

Lucifer,Supernatural,The Original,Sleepy Hollow,

2017. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha The Originalst nézed, előtte (ha még nem tetted volna meg) mindenképpen nézd a vámpírnaplókat különben sok mindennek nincs értelme... amúgy nekem nagyon bejött pl a true blood ... teen wolf .. witches of east end ..
2017. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!