Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime lehet?

Adamik Betti kérdése:

Melyik anime lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régen néztem egy animét (talán végig is néztem), és tudom, hogy ez így agyon kevés információ, de volt benne egy olyasmi rész, hogy a főszereplő lánynak ellopták a cipőjét (vagy a táskáját talán), és a tolvaj után futott. Aztán a főszereplő csávó meg nem találta a lányt, és elkezdte keresni (végül megtalálta).

Tudom, ez így nem túl sok, de hátha. Előre is köszi! <3



2017. jan. 21. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Itazura na Kiss?
2017. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, sokszor végignéztem és nem emlékszem, hogy ilyen lett volna benne.:/ De azért köszönöm! :)
2017. jan. 22. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a dorama verzióját láttam, és abban volt, azért gondoltam, hogy talán az animében is :) :D
2017. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÚÚ akkor viszont igazad van, már emlékszem. A nővérem nézte azt a változatot, és pont azt a részt megnéztem vele együtt. Rejtély megoldva, köszönöm! :)
2017. jan. 23. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!