Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Iron Eagle 2 (Vasmadarak...

Az Iron Eagle 2 (Vasmadarak 2) elején mit mondanak az orosz pilóták, mikor elfogják az F-16-osokat?

Figyelt kérdés
Oroszul tudóktól kérdezem, hogy fent említett film első perceiben mit mondanak az oroszok?

#film #orosz #vadászgép #F-16 #MiG–29 #Iron Eagle #Vasmadarak
2017. jan. 21. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. jan. 21. 22:38
 2/4 chtt ***** válasza:
100%

Nagy kár, hogy nem jár erre valami jó hallású orosztudor, mer' én sehogyse nem tudom kivenni, mit akar mondani :'(


Ezt találtam a kommentek közt:


3:24 thru 3:29 Lebanov's buddy:Come on, they are scared shitless! Lebanov:Arm your weaons and get them locked-on(Russian)!


de kb. biztos nem ezt mondják.

Szerintem az első davajjal kezdődik, de pr-t vélek hallani meg uhnyami-t, ami nekem semmit nem mond, a másodiknál meg majdnem biztos vagyok benne, hogy puszty amerikanci-val kezd, de utána mintha (po)prigajut lenne, aminek megint semmi értelme (oké, prigaty ugrani, de akkor se...)

Próbáltam feliratot levadászni akár orosz, akár angol nyelven, de ehhez a részhez egy árvát sem találtam. :(


Tudom, hogy vannak a fórumon vájtfülüek, mert volt már rá példa, hogy hasonlót kérdeztek. A magam részéről nagyon reménykedem, hogy eljutnak erre, mert most már engem is izgat (ecccerűen bosszant, hogy nem értem)

2017. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy munkatársamról kiderült, hogy "jó hallású orosztudor", kint élt évekig Moszkvában. :)

A szöveg orosz, de hadarnak és a kiejtés sem tökéletes.

"Gyerünk, szedjük szét őket" és

"Hadd szaladjanak az amerikaiak"


A végén elhangzó "До встречи!" - "Még találkozunk!" (Ezt mondjuk én is értettem.)

2017. jan. 27. 22:55
 4/4 chtt ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad! :)
2017. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!