Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animések hogy képesek...

Az animések hogy képesek japán szinkronnal nézni az animéket?

Figyelt kérdés
Magamat sem értem így visszanézve, hogy voltam rá képes... Közel három éve nem tudok egyetlen animét sem megnézni, mert ahogy elkezdem, egyből irritál a japán szinkronban a sok csaj pi.csogása. Azt pedig ugyebár tudjuk mind, hogy az animék eredeti hangjukkal a legjobbak.

2017. jan. 22. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne picsogósat nézz. Vannak normális japán szinkronok, ahol nem csak vernyákolnak.
2017. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Lassan 2 éve animézek, eddig soha sem tudtam magyar szinkronosat megnézni. Csak is eredeti, japán hanggal és magyar felirat. Ha nem olyan animét nézel amiben nyávognak máris elmúlt a problémád! Vagy ne nézz animéket, vagy nézz olyat amiben nem nyávognak. Nem nagyon valószínű, hogy leszenek szinkronos animék. Marad még hogy angol szinkronnal nézed, de az nem az igazi. :)
2017. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Angol szinkron. :D "vűTTHHÁsi váó müKKHHOKKHaunoűűű, uCCCóűűmiSSSHie TüKKKHHeijjjóuuu khöDDDHHÁsszáj khaö"
2017. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás. Szerintem más nyelvi szinkronnal borzalmas. A japán nyelv szerintem gyönyörű
2017. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az animések hogy képesek magyar szinkronnal nézni az animéket?

Meg az angol is rossz. Ha nem birod a magas hangokat, akkor keres olyat amiben mélyebb hangú női karakterek vannak.

2017. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem erre áll
2017. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha minosegi animét néznél és nem autistáknak keszult fanservice animét akkor nem csak vinnyogást hallanál :)
2017. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Az angol szinkronhoz visszatérve, tudnak azok nagyon jól sikerülni. Főleg akkor szeretem angolul nézni, ha az anime nem Japánban játszódik és nem Japán nemztetiségűek a szeroplők. Pl.: Cowboy Bebop, Black Lagoon nagyon jó példa erre. Mindkettőben nagyon eltalálták az amcsik a szinkront.
2017. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt.
2017. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a japán nyelv vagány , a szinkronra egyáltalán nem vagyok kíváncsi .
2017. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!