Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet hogy a King's...

Hogy lehet hogy a King's Cross pályaudvaron soha senki sem látta a varázslókat belemenni a falba?

Figyelt kérdés
Ráadásul a pályaudvar dugig van kamerázva, tehát a kamerák rögzítenek mindent, azaz a biztonsági személyzetnek tudnia kellett volna róla.

2017. jan. 24. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
az kizárt dolog, mert nem tudom.
2017. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy van valami védőbűbáj arra, hogy ne úgy lássák a muglik, hogy belefut a falba, hanem elfut mellette. Meg most még az jutott eszembe, hogy azt hiszem, hogy a Roxfort épületét pl valami régi, romos várnak látják.
2017. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerüen, csak nem hitek a szemüknek. Véletlenül valaki meglátt, megdörzsölte a szemét ès ment tovább. Szerintem ha beállít a bíróságra hogy:

-én láttam bemenni a falba xy embert!

Akkor őt sík bolondnak nézik. Az első részben Harry is azt hitte hogy káprázik a szeme,mikor a Weasley gyerekek egymás után bementek a falba.

2017. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De ott vannak biztonsági kamerák és az emberek is szoktak ott fotózni rendesen.
2017. jan. 25. 12:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi védőbűbáj nincsen. ha elolvastátok volna könyvet tudnátok. egyszerűen csak körbenézel, hogy nem figyel-e valaki és belemész a falba. akkora tömeg van, hogy senkinek nem tűnik fel. csak egy pillanat az egész. amikor Rowling írta a könyveket akkor még nem voltak olyan profi kamerák, a fotózással meg nem lehet megörökíteni az eltűnést. csak egy pillanat az egész, olyan mintha elmennél a fal mellett.
2017. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem igaz. Ugyanis ha jól megnézed az első részben amikor Percy először átmegy, pont arra sétál mellette egy ember. Oké ő pont nem figyelte de akár figyelhette volna is. Ráadásul tisztán látszik hogy ott áll mellettük egy szerelvény és benne ülnek utasok, akik kifelé néznek. Kizárt hogy valamelyik ne látná.


Az hogy akkoriban nem voltam jó kamerák szintén nem igaz. Főleg egy ilyen forgalmas helyen.

2017. jan. 25. 16:33
 7/18 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
100%
szerintem előfordulhatott h vki meglátta őket viszont az nem tudott mit kezdeni az információval. valószínűleg nem hitték volna el.
2017. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért te elhinnéd ha azt látnád hogy egy ember belefut a falba és eltűnik?Na látod.
2017. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis ha jól megnézed az első részben amikor Percy először átmegy, pont arra sétál mellette egy ember. Oké ő pont nem figyelte de akár figyelhette volna is. Ráadásul tisztán látszik hogy ott áll mellettük egy szerelvény és benne ülnek utasok, akik kifelé néznek. Kizárt hogy valamelyik ne látná. "

akinek ezt írtad, pont azt írta, hogy OLVASNI kellene a könyvet.

a film más, a film rossz. a filmben Harry a Privet Drive-on a takaró alatt használja a lumos-t. pedig ugye tudjuk, hogy rajta a nyomjel...

2017. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én olvastam a könyvet legalább kétszer is. Nem ez volt a lényeg. Ez csak egy példa volt. Nyilvánvaló hogy valakinek látnia kellett a sok sok átkelést az évek alatt.
2017. jan. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!