Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaptár - utolsó fejezet....

Kaptár - utolsó fejezet. Resident evil 6. Mi a véleményetek a filmről?

Figyelt kérdés
Nem Dr. Ashford (Angela Ashford apja a 2. filmből) , fejlesztette ki a vírust és az antiszérumot is? Plusz ha már akkor volt anti vírus miért húzták 6 részig a filmet? Ez a klónos sztori is bűzlik nagyon...eléggé ledarálták ezt a részt ahhoz képest, hogy az utolsó volt..még egy furcsa dolog; elpusztították a várost az atom bombával, de a robbanás középpontján lévő felhőkarcoló ugyan úgy áll csak romosan...érdekes kis film.

2017. febr. 1. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

SPOILER VESZÉLY!


Szia! Nos én még csak tegnap néztem meg és örülök, h nem moziban néztem meg....Olyan szinten baromság az egész, mintha a főcímhez még azt is ki akarták volna írni, h na bakker zárjuk már le valahogy ezt a sorozatot és menjünk dolgunkra....Szóval nem olvastam még sehol értelmes magyarázatot arra, h mi ez a katyvasz. Például: első részben közlik, h a vörös királynőt a rendszergazda vagy programozó vagy ki ábrázolta a saját lányáról...Második részben Charles Ahford a vírus feltalálója, lánya Angela miatt. Nos és ez a gyöngyszem utolsó rész közli, h a vírust Marcus vki találta fel lánya ALicia miatt, aki végül a vörös királynő alakja lett?!? Most ennyire nehéz megjegyezni a kedves rendezőéknek az első 5 filmet vagy ennyire hülyének néznek minket??


Másrészt a vörös királynő egész utolsó részben nyomatja az élet védelmét stb, főleg, h nem bánthatja a dolgozókat, de az első részben gond nélkül kinyírja őket..

Áh napestig sorolhatnám....

A filmről az volt a benyomásom, h nyomasztó unalmas, időhúzó béna verekedős jelenetekkel.No és hol van a sok szereplő? Jill, Leon, Ada? Nem volt pénz neves színészekre már? DE úgy látom egy szappanopera sztár sikerült megkaparintani :D (William Levy-Christian)

Hát kb ennyi....Te mit gondolsz kérdező?

2017. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!