Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem túlságosan ellentmondásos...

Nem túlságosan ellentmondásos a kaptár 6 a korábbi részekkel?

Figyelt kérdés

Nem értettem most így csomó mindent.

Spoiler!!

1. Ugye első részben kiderül h alice "férje" elakarja adni a vírust jó pénzért és közbe megsemmisíteni a umrellát ezért dobja be a vírust, de a 6. részbe az derül ki h direkt az umbrella vezetői akarták ezt h megtisztítsák a világot. Na most akkor mi volt?


2. Ugye az első rész a kaptárba játszódik és ott nem találnak egy darab hibernált umbrella vezetőt sem míg a hatodik részbe teli lesz velük az egész kaptár és nem is logikus h pont azt a létesítményt pusztítsák el elsőnek ahova saját magukat is elszállásolták.


3. A harmadik részben még Sam Isaacs a tudós neve és úgy jön le a részből h ő csak egy alkalmazott akinek a főnöke Wesker illetve az a pár tag ott a hologramos beszélgetésnél részvevők. Na most a hatodik részben Alexandes Isaacs a neve és kiderül h ő a társtulajdonos és h vannak klónjai.


4. A negyek rész végén Alice-t elkapja az umbrella majd az ötödikbe kiderül h az umbrella felett átvette az irányítást a vörös királynő azért Albert Wesker korábbi Umbrella főnök kiszabadítottja onnan és vissza adja az erejét, de a hatodik részben meg kiderül h ez egy csapda volt és az volt a cél h mindenkit egy helyre csaljon és megöljön mindenkit. Ez annyira logikátlan. Kiszabadítom saját magamtól h utána megöljem.


Nektek mi a véleményetek? Egyébként sztem utolsó rész nézhető volt, csak mint ha elfelejtették volna h a korábbi részekben mik történtek, vagy mint ha azt venném észre h nem erre az irányra tervezték a filmet csak úgy gyorsan zárjuk le a témát és kész. Csomó korábbi szereplőt kivettek akik elvileg meghaltak a fehér háznál. Hát nem tom nekem kicsit összecsapott lett.



2017. febr. 5. 21:34
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem láttam a filmet, de több bemutatóban is azt mondják, hogy teljesen inkonzisztens, kb. leszarták a korábbi részek történéseit, gondolom úgy voltak vele, hogy úgyse a történet miatt nézik, úgyhogy szartak bele.
2017. febr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!