Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan lebilincselően...

Ismertek olyan lebilincselően jó sorozatot még mint a Szökés?

Figyelt kérdés

Most értem 1 év után újra az utolsó részekhez... Fantasztikus ez a sorozat. Börtönös szökős filmeket sorozatokat alapból szeretem szóval elsősorban ilyesmi típusú sorozatokat várnék.

De nem csak a sztorihoz való hasonlóságra gondoltam. hanem hogy izgalmas fordulatos és a benne lévő szereplőket pár rész után meg lehet kedvelni. 3 kedvenc sorozatom van még a Lost,a Breaking bad,és a Rescue me.



2017. febr. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

A szökés elég egyedi volt, még ha az utolsó évad brutálisan el is laposodott(a harmadik nekem még kifejezetten tetszett, de sokak szerint már akkor szar volt), nem nagyon van\volt hasonló legjobb tudomásom szerint. Viszont ha a breaking bad bejött, akkor érdemes lehet tenni egy próbát a better call saul-al.


Illetve nem tudom mennyire követed a híreket, esetleg újdonságként hathat hogy lesz megint szökés. Túl sokat nem tudni róla egyelőre, de hamarosan(április elején) indul, és a legtöbb régi karakter visszatér. Hogy mekkora baromság az utolsó évad\final break végének tükrében.. hát, igen, gondolom majd kapunk egy semmitmondó magyarázatot. :D

2017. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia köszi a válaszodat.

Nekem legjobban az 1. évad tetszett utána 3. utána 4 utána 2.

Szerintem a 2.es nem sikerült nekik úgy ahogy kellett volna.

Igen tudom hogy lesz folytatás, de az még messze van sajnos.

Addig is kéne nézni valamit mert most hogy vége nagy űrt hagy maga után. :D

2017. febr. 6. 11:33
 3/4 anonim válasza:

Sajnos azóta nem találtam és sem. De tudom ajánlani a Dextert. Nagyon jó.


A szökés első és a harmadik évad nagyon jó volt. Kis szódával elment a második, a negyedik egy borzalom volt. A végén a film: Final Break, az is jó volt szerintem.

2017. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Spartacus

24

Banshee

Odaát

Walking Dead

Elit Alakulat


Ezek vannak olyan szinten, talán jobbak is.

2017. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!