Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rejtélyek városkáját (gravit...

Nyarierik123 kérdése:

A Rejtélyek városkáját (gravity falls) Még adja a disney?

Figyelt kérdés
Régen láttám már utoljára a sorit és érdekelbe hogy még adják-e, és ha adják akkor ismétléseket adnak, vagy van már harmadik évad is?

2017. márc. 2. 18:25
 1/10 anonim válasza:

Szia. Én már nem nézek Tv-t egy jó ideje [kb.2,és fél éve]... de rá kerestem, mivel én is szerettem a mesét anno, nem a kedvencem volt, de szerettem. Rövidre fogva a szót, beírtam a Keresőbe hogy "Disney Channel műsorújság"

A legelső linkre [oldalra] rákattintottam, ezt adta ki ; [link]


Én itt nem látom hogy le adnák a mesét...


VISZONT! Találtam egy másik linket, ahol ÉN személy szerint jobban eligazodtam, és ezt neked is ajánlom!


[link]


Sajna itt sincs a Gravity Falls. :((

Szóval valószínű hogy nincs fent


Ezek szerint valószínű új rész sincs belőle, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hogy az eddigieket vissza szeretnéd nézni, akkor küldök egy másik linket [oldalt] ahol vissza nézheted őket ^^


[link]


+ Utána jártam 2016. febr. 24-én közölték hogy vége a mesének!!! Sajnálom :(

2017. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is utánanéztem a wikipédián, azt irták hogy státusz: befejezett, kedvenc sorozatom volt csak nem túl gyakran tudtam nézni, és egy fél év után rájöttem miközben youtube-on nézegettem a videókat hogy ezt a sorozatot régen láttam utoljára (voltak róla ilyen érdekesség videók), de nem értem hogy miért szűntették be.

Talán az alacsony nézettség miatt?

2017. márc. 2. 22:01
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként tudtok valami linket adni ahol tudom nézni/letölteni a sorozat epizódjait?

(Hiába irtam be Google-ba hogy rejtélyek városkája online)

2017. márc. 2. 22:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, már rájöttem hogy indáról is le lehet tölteni 😁
2017. márc. 3. 20:12
 5/10 anonim válasza:

LOL én nem is tudtam hogy le lehet >///< most annyira kellemetlenül érzem magam x"DDDD

De legalább te rájöttél :P

2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ide kell bemásolni az indavideo linket: [link]
2017. márc. 4. 18:15
 7/10 anonim válasza:
Köszönöm Szépen! :)) ♥
2017. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szívesen
2017. márc. 5. 10:39
 9/10 Lipton18 ***** válasza:
100%

Halihó!:)

Nem szüntették be, egyszerűen vége lett a második évad után, szép, kerek befejezéssel, mivel így döntött a készítő. Ami olyan szempontból jó, hogy kerek története van, és nem a tizenakárhányadik évad után kell abbahagyniuk alacsony názettség miatt, mint sajnos sok sorozatot:/

Egyébként ahogy írtátok, neten fent vannak magyarul és angolul is a részek, azt nem tudom,hogy tvben adják-e.

2017. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát a Disney Chanelen már nem megy.

Szerintem csak neten elérhető

2017. ápr. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!