Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékesztek még a Csacska...

Emlékesztek még a Csacska Angyal sorozatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Szeretnék egy kérdést feltenni....

Nem tudom mennyire emlékesztek de 2004-2006 sugározták a magyar tévék a Csacska Angyal sorozatot.....

Én már felnőtt vagyok,de a ami napig nyomott hagyott bennem a sorozat

egyszerüen azok után a váratlan fordulatok után,szerelem,béke,házasság,legyőzte a gonoszt stb stb Floricienta...

Egyszerüen mai napig megmaradtak bennem azok a mondatok,azok a szép idézetek amit Floricienta mondott....


És mivel benne vagyok a Film szakmába nemrég találkoztam az egyik szereplővel..

És még jobban így felkavart,szó szerint hiányzik a sorozat...


Nem tudom ez már beteges szerintetek??😂


És Argentinaba is ez végett akarok elmenni....(mivel ott készült a sorozat)


Ti hogy vagytok vele?🙂


Nektek is hiányzik?



Várom válaszaitokat!!:)



2017. máj. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékeztek* bocsanat, de egy film iparban tevékenykedőtől ez nagyon szemet szúrt.


Egyébként emlékszem rá, de magára a tortenesekre nem igazán.

2017. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy emlékszem -e??

Tesómmal mai napig szállóige nálunk a "Valaki nagy bajban vaaaan" dalocska és az "IDDDIÓTA!!!" megszólalás :D :D

2017. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár napja kezdtem el újra videókat nézni és a dalaikat hallgatni. :) Néha néha nálam is előjön, és hiányoznak a "régi szép idők". Már én is felnőtt vagyok, és néha hülyének is érzem magam, mert elég gyerekesnek tűnhetek, de jólesik nosztalgiázni. Imádtam a romantikát és Flor személyiségét, és mély nyomot hagyott bennem az egész sorozat. Szerintem még többször újra fogom nézni.

Kivel találkoztál?

2018. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőttem közben, de még mai napig bele szoktam néha nézegetni. Főleg az első évadot szerettem nagyon. Kár, hogy egy csatorna sem képes leadni. Elég hiányos az első évad.
2018. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én sem értem, miért nincs fent az a kb 20 rész. :/

Nekem egyébként a második évad a kedvencem. Fedét is bírtam, de szerintem Max sokkal jobban illik hozzá, meg nekem a színész is jobban bejött. :)

Jó lenne, ha még ismételnék valahol, talán akkor jobb minőségben fent lehetne az interneten is.

2018. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!