Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen csavart tennétek ebbe...

Milyen csavart tennétek ebbe a filmbe? 4 16 éves srác bennragad a suli tanáriába, hülyéskednek szórakoznak. Miket csináljanak? Mi legyen a csavar a törénet végén?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Most szerencsés leszel, elárulom neked a nagy titkom, amit, ha filmet csinálok, tuti bele fogok tenni:

Mindig is ezt terveztem, hogy ha valaha történetet, vagy forgatókönyvet írnék, akkor ez benne legyen. Tuti dolog, és minden történetbe belepasszol.



KÉSZEN ÁLLSZ?



Bonyolítsd túl a történetet a lehető legjobban, a végére legyen olyan izgalmas, hogy az olvasónak már pattanásig feszüljenek az idegei, hogy mi lesz a legvége és a végén: CSAPÓDJON BE EGY METEOR. És minden elsötétül:D Képzeld el, mondjuk ha a Pókembert így fejezték volna be!:D

2010. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végignézik az összes osztálynaplót, felcserélik az asztalokat, székeket, mindent máshová tesznek, mint ahol volt. Aztán legnagyobb döbbenetükre, őrült nagy smárolással az igazgató, meg az osztályfőnöknő lépne be az ajtón, pásztorórára készülve.
2010. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bent fociznak a tanáriban, és a polcokról és az asztalokról lerugdalnak mindent, és összetörik a vázákat, poharakat, fali képeket, csillárt lerúgják, satöbbi. Az ügyeletes tanár kint ólálkodik a folyosón, te pedig véletlenül nekirúgod a tanári ajtajának és kint meghallja az ügyeletes. Benyit a tanáriba, te és a haverod meg ott nyomatjátok a focit........elárulok valamit.Egy iskolai könyvtár izgalmasabb lenne. Én iskolás koromban az osztálytársaimmal ott futbaloztunk bent. Ott többmindent lehet leverni, lerúgni. Nagyobb galibát lehet csinállni mint egy tanáriba. Mi a könyvtárba a nap végére derékig érő könyvhalmokon keresztül estünk-keltünk.
2010. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az ötleteket. Nagyon hálás vagyok.

Igazából több mindent szeretnék. Tehát ez a foci ez jó meg a kávé géppel szórakoznának naplót írogatnák.. csak ez kevés. Valami izgalmat is szeretnék bele tenni és a végére egy fordulatot. Sose voltam jó a forgatókönyv írásában.

2010. máj. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!