Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Agymenőkben (The Big Bang...

Az Agymenőkben (The Big Bang Theory) van meleg karakter?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Jim Parsons meleg, de én arra lennék kiváncsi, hogy meleg karakter szerepel-e benne. Illetve Rajesh szerintem nem meleg, csak nagyon feminim, esetleg metroszexuális.

2017. aug. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Te nézed a sorozatot?
2017. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A főkarakterek között nincs, esetleg Stuart biszexuális talán.
2017. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nincsen olyan, akiről kimondták volna eddig, hogy meleg. Viszont ha engem kérdezel, a Kripke nevű pasi, Sheldon ellensége nekem nagyon gyanús:D
2017. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
100%

Spolier veszély:



Mivel Rajnak volt több barátnője (Lucy, Car, a két Amily) tényleg nem az, pedig olyan elszólásaik vannak. Meg Howarddal beszéltek az egyik részben róla, hogy ha 30 év múlva is szingli lesz Raj, Howardot pedig elhagyja Bernadette összeházasodnak, meg Bernadette az egyik részben mikor Howard odament hízelegni viccből mondta, hogy „te jó ég, te magcsalsz Rajjal." :D

Amúgy szerintem nincs benne. :)

2017. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok róla hogy lenne meleg benne..láttam már az összes részt. Igaz hogy Raj és Howard kapcsolata kicsit fura, de csak olyan elválaszthatatlan barátok és ahogy más is mondta, Raj elég feminim, ettől csak még furább lesz. de voltak barátnői és semmi valódi jelét nem mutatta annak, hogy a pasik érdekelnék. Kripkét mondta valaki, hogy neki gyanús..de volt egy rész, amikor Kripke és asszem Sheldon együtt dolgoztak és Kripke faggatta a szexuális életéről.. (nem biztos hogy sheldon volt vele) szóval kíváncsi volt Amyre az ágyban :D
2017. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Raj biszex, de nincs kimondva. És szerintem Howard is, és Raj és Howard nem rúgnák ki egymást az ágyukból :) De ezek nincsenek meglítve, csak sejtetik.
2017. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja és szerintem Amy is biszexuális és be van egy kicsit indulva Pennyre. Párszor elhangzott. De tisztán homoszexuális szereplőről nem tudok.
2017. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!