Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok még ilyesmiket? :...

Tudtok még ilyesmiket? : South Park, Family guy, Rick and Morty, Bob burgerfalodája

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Brickleberry, Simpson Család, Archer
2017. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Brickleberry, ha szereted a kicsit beteg humort.
2017. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Family Guy alapján ott a másik két sorozat: American Dad és The Cleveland Show;

Major Lazer (Diplo sorozata, ő alapította a bandát is),

Mr. Pickles, Robot Chicken (stop motion alapú popkultúr-paródia), Drawn Together, Ugly Americans, Bojack Horseman


Ezek mind felnőtt animációs sorozatok vagy rajzfilmek az utóbbi évekből.

2017. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,Brickleberryt is láttam csak kifejeltettem leirni :D
2017. szept. 21. 11:47
 5/12 anonim válasza:
brickleberry
2017. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kertvàrosi Gettô
2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

American Dad, Drawn Together, The Nutshack (ez egy nagyon beteg műsor, de a mémjei jók).



(Mellék-megjegyzés:) A Mr. Pickles-t én igazából nem ajánlottam volna, mert valami elképesztően elvetemült. Ha jó Adult Swimes sorit akarsz, csekkold inkább be a Metalocalypse-et vagy az Aqua Teen Hunger Force-ot.

2017. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha adult swim: The Venture Bros is elég népszerű.

A másik kettőről hallottam és talán le is töltöttem őket (Squidbillies-zel együtt), de nem bírtam rávenni magam hogy megnézzem mert sokszor nagyon minimál költségvetés kinézete van az egésznek és lehet jó a poén, de majdnem nézhetetlen az egész (ATHF is a beszélő sültkrumplis- és kólás doboz alaphelyzettel kétségeket szül).

https://www.youtube.com/watch?v=sKhScy7E_aI


Ami még jól hangzik tőlük: Frisky Dingo; Harvey Birdman, Attorney at Law. Amúgy a legtöbb animációs sorozatuk stílusban és hangulatban nagyon hasonlít a klasszikus 60-as évekbeli szuperhősös/nyomozós/kaland mesékhez (Birdman, Johnny Quest, Scooby Doo) vagy a 80-90-es években népszerű Bolygó kapitánya, Tini Nindzsa teknőcök, Masters of the Universe-hez, úgyhogy ezek inkább a 90-es évek gyerekeinek lehetnek nosztalgiafaktorok.

2017. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Squidbillies szär, Frisky Dingo-nak csak a nevét ismerem, a Harvey Birdman: Attorney at Law pedig jó. Adult Swim-től a legjobb sorozat egyértelműen a Rick and Morty. Zseniális egy műsor!
2017. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, a Venture Bros pedig számomra az "elmegy" kategóriába esik. Sealab 2021-t tudom még ajánlani az Adult Swim-től.
2017. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!