Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud olyan oldalt, ahol...

Valaki tud olyan oldalt, ahol lehet találni olyan embert akivel ellehet menni például moziba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Bár tudom a kérdés elég fura, de azon gondolkodtam ,hogy van oylan oldal, ahol lehet keresni oylan embereket, akik szintén eléggé egyedül vannak, de szeretnének megnézni egy filmet moziban? Tudom, lehetm enni egyedül is, de az annyira béna. És már jó ideje nem voltam moziban, de sajna senki nincs aki eljönne velem.



2017. szept. 28. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
torrent?
2017. szept. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az miben segít, hogy valakivel elmnenjek moziba vagy bármiylen programra? Nem kifejezett társkeresés érdekel ezért nem azok az oldalak érdekelnek.
2017. szept. 28. 05:22
 3/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Béna egyedül menni? Miért is?
2017. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem mennék egyedül képzeld csak el balodon egy vihogó baráti társaság, jobbodon egy szép pár te meg köztük megsavanyodva magányosan, ez hiányzik ilyenkor legkevésbé
2017. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
Én mindig egyedül megyek, soha nem éreztem még magam rosszul, ezért nem is értem ezt a dolgot.
2017. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon szerencsés vagy, ne akard tudni milyen rossz
2017. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Filmklubbokon gondolkodtál már? Ott ugyan "idegenekkel" mész moziba, akik nagyon szeretik a filmeket és utána egy kötetlen beszélgetés zajlik a filmmel kapcsolatban. Nagyon értelmes és jófej embereket ismertem meg ilyen helyeken.


Beírom a Google-ba, hogy filmklub és a várost, ahol élek. Ezek néha egész kis csoportok, néha egy teljes mozi megtelik.

2017. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Sajnos én nem tudok csak úgy egyedül elmenni és ott ülni, ahogy egy válaszoló is írta a többiek között. Én azt cikinek érzem, ráadsául méginkább azt lrzem, hogy egyedül vagyok.

2017. szept. 28. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen oldal nincs. Régen voltak próbálkozások, de egyik sem él már. Kevés ember van, akinek nincsenek ismerősei, ebből még kevesebb az, aki valamilyen módon barátokat keres, így nem tudnak fentmaradni. A gyakori nem barátkozásra való, de az összes barátkeresős oldalt túlélte. Barátságom innen nem született, de egy-egy találkozás igen. Régen voltam már moziban. Férfi vagy te is, ugye? Akkor nem mostanában megyek újra.
2017. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, férfi vagyok. Kár, pedig nem lenne rossz. Mert ha valaki nem párkapcsolat céljából akar menni, akkor a társkeresők mit sem érnek. Engem meg az most nem érdekel.
2017. szept. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!