Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az anime tényleg nem férfias?

Az anime tényleg nem férfias?

Figyelt kérdés
Szóval...pár napja megszóltak az osztálytársaim az animés telefonháttérképem miatt. Ez nem is annyira érdekelt de később bátyám is jelezte hogy nem férfias animézni. Igaza volt? Ha nem akkor miért hiszi azt h igaza van? Ha igaza van akkor miért nem férfias?Bocsi ha uncsi volt a kérdés. 15/f
2017. okt. 4. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tudja, hogy ezerféle anime létezik más-más célcsoporttal. Olyan mintha azt mondaná, hogy filmet nézni nem férfias.
2017. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi volt a háttér?
2017. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam 15 (nem tegnap volt), még tényleg gáz volt, hogy a fiúk animét néznek. Akkor még sokan nem tudták megkülönböztetni a mesefilmet a rajzfilmtől. Ami rajzolva volt az mesefilm volt. Hiába mondtam el, hogy az NGE "komoly filozófiai és egzisztenciális kérdéseket vet fel", amint kimondtam, hogy "óriás robotok" vége volt mindennek. :) Engem is próbáltak cikizni. De én egyszerűen leszartam, mert általában olyan srácok cikiztek emiatt, akiknek az volt a legnagyobb eredményük, hogy elvégezték a nyolcadikat. Kétszer. :D
2017. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is leszarom ha beszólnak szóval emiatt nem rakom át a hátteret. Amúgy köszönöm a válaszokqt :D
2017. okt. 4. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
van kifejezetten fiúknak készült anime :)
2017. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
nemtom de jó kiverni rá
2017. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában azok mondják ezt akiknek fogalmuk sincs hogy mi a frászkarika az az anime, vagy nagyon max láttak már hentait :D Igaza az van az első válaszadónak, olyan mintha én azt mondanám, hogy könyvet olvasni/filmet nézni/zenét hallgatni nem férfias. Nonszensz :D
2017. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!