Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Vikings c....

Mit gondoltok a Vikings c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Egy-két fanmade videót láttam róla (ha lehet így nevezni), és a zene hallatán nagyon megjött hozzá a kedvem. Eleve rajongok a vikingekért, az északi stílusért. Aki látta milyen véleményen van róla? Tényleg akkora hypeja van/volt mint a Trónok harcának (az nem keltette fel az érdeklődésemet).

2017. okt. 4. 22:21
 1/6 A kérdező kommentje:
És hogy érdemes nézni? Én úgy akarom, hogy magyar felirattal-melyik oldalon vannak jó feliratos részek? Vagy magyar szinkronnal is ugyanolyan jó.
2017. okt. 4. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én angolul néztem felirat nélkül, így a feliratban nem tudok segíteni, de a sorozat maga nagyon jó szerintem.
2017. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

az első 2 évada elég jó.

aztán nem tudom miért de elkezdték hanyagolni a vért a soriból és a 4. évadban kispórolták a csatát,ugyanúgy ahogy a th-ban is egyszer kétszer.

meg nekem az sem tetszett annyira,hogy idővel ragnart egy szeleburdi,hóbortos,összeesek olyan laza vagyok hippi karakternek ábrázolták,nem pedig egy ambiciózus pszichopatának,mint amilyen valójában lehetett.

2017. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinkronosan nézem, vannak benne hibák, túljátszások, nem kellő megjátszás ( főként mellékszereplők részéről, szóval ha fel is tűnik, nem vészes, nem zavaró ). Miután megnéztem pár részt angolul nyelvi hibákat is észrevettem, de magyarul is élvezhető, nagyon szeretem. Jó a sztorija, izgalmas, tele van fordulatokkal, van benne mitológia, történelem, különböző legendák. Minden ami egy jó fantasy-történelmi filmhez kell.
2017. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Ságákat jól követi, de ott is vannak vitatott dolgok. Főleg Ragnar gyerekeit illetően. Az első két évad valóban mozgalmasabb és sok újat mutat. Ebből a tempóból visszavessz és nem annyira a látványra, hanem a karakterek fejlődésére, a belső ellentétek lejátszására fókuszál. Ez érezhető.

A kosztüm és a mozgás, rendezés, kamera kiemelkedő, jó minőségű. A forgatókönyv elején erős, aztán hullámzó.


Harmadik évad számomra vontatott és érdekesen megváltozott benne sok karakter. Sok minden a nézőre van bízva és nincs sok magyarázat,vagy logikus indok. Ez számomra egy mélypont volt. Bár nagyon sok minden változott, mégis unalmasan volt számomra találva.


A negyedik évad jobban tetszett. Itt is megborult néhány karakter és ebben is sok volt az eltérés a saga világától, de érdekesebben talált történet volt.


Várom az új évadot is.


Érdemes bele kezdeni. Színvonalas műsor. Csak nem való egy történelmi csatornára.

2017. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

meg ivar karaktere is ütősebb lehetett volna ha a csonttalan 4 lehetséges magyarázatából nem a nyomorékot választják hanem a-

1.a két métertől magasabb óriást.

2.a sok bunyó és harc miatt állandóan sérült,törött végtagok miatti okként.

3.üvegcsont beteg.

2017. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!