Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead-ben a képregé...

The Walking Dead-ben a képregényben mi Morales sorsa? Negan él még a képregényben?

Figyelt kérdés
Új rész miatt kérdezem 8.évad 2 része miatt. Ugyebár visszatért ,de ő még él a képregényben ? Negan sorsa mi a képregényben ? Addig jutottam Negannel,hogy börtönbe zárta Rick és jöttek a megváltók után újabb rossz arcok.

2017. okt. 31. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a képregényt és nem is fogom, de gyorsan átfutottam már korábban a TWD wikit, és abban valamit olyat írnak Neganról, hogy Rick és társai mellett harcolt az új ellenségek ellen, majd megszökött Rickéktől, de visszatért az ellenség vezérének levágott fejével, hogy így bizonyítsa Ricknek, hogy már nem az ellensége.
2017. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rákerestem Moralesre a wikin és ha jól látom, akkor ő nem képregény karakter, hanem csak a sorozatban van benne, mint Daryl.
2017. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről nem tudtam Negannel kapcsolatban. Menő karakter :D Remélem így lesz a sorozatban is . Moralest meg remélem kiiktatják nem szimpi
2017. okt. 31. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem megint a legutolsó bekezdést és aszerint, nem tudom mennyire friss, ott tart a történet, hogy harcban voltak az említett új ellenségekkel, Lucille eltört egy ütésben, amit Negan az ellenségre mért plusz az el is menekült. Negan "eltemette" és megsiratta Lucille, mert a volt felesége után nevezte el, majd visszatért Alexandriába, ahol senki se látja őt szívesen.
2017. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Lucille-t
2017. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!