Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok erről Dragon...

Mit gondoltok erről Dragon Ball Super teóriáról?

Figyelt kérdés
Elöbb olvastam egy érdekes teóriát. Az volt benne hogy Goku ugye félig elsajátitotta az Ultra ösztön védekezését. Whis ugye mondta hogy támadásra nem nagyon tudja használni. Elvileg Vegita megpróbálja majd ő is elérni az Ultra ösztönt de más úton. És a teória szerint Vegita a támadásra fogja tudni ezt inkább használni mert hogy agresszívabb a harcba. És Goku védekező ultra ösztönéből és Vegita támadó ultra ösztönéből lesz egy szuper erős Vegito ultra ösztön és így mennek Jirennek. Elég érdekes de lehet benne valami. Szerintetek?

2017. nov. 21. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Vegitával nem fog fúzionálni... Talán az lesz hogy Vegita is eléri az ultra ösztönt, megpuhítja kicsit vele Jirent. Aztán Goku felerősödik aztán elveri valahogy nagy nehezen mint szokta...

Vagy ha fúzió is lesz akkor Gohannal fog , és gohan visszatölti az elvesztett erejét..

Talán még közbe Dermesztő is belép (szerintem nem is sejtjük most hogy mekkora ereje van..).

2017. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze ez mind csak feltételezés, de lehet látni hogy Vegita még alig mutatott valamit a tornán (tehát az ereje igen nagy része még megvan). Ezért valószínű hogy valami kirobbanót fog hozni. Az lehet hogy ezek ellenére, utána Jiren elveri aztán mikor nem lesz más lehetőség gondolkodnak majd hogy fuzionáljanak... Végül is a lehetőség megvan.


Dermesztő szint úgy.., nem mutatta meg még mit tud de a verseny előtt ki tudott szabadulni abból az energiából amiből Goku akkor nem. Vagyis nagyobb ereje kell hogy legyen a kék super csillagkarcosnál (20x-os kaikonennel).., mivel akkor ez volt Goku teljes ereje. + a hozzáállásán is látszik hogy van valami még a tarsolyában..


Ezek alapján feltételeztem én is.., talán ilyesmik várhatóak.... :D

2017. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mondjuk jobban örülnék ha végre Vegita is legyőzne valakit nem csak másod hegedűs lenne. Azért elég magabiztos és nem is használt sok erőt eddig. Meg elvileg a dragon ball super alkotói volt olyan hogy csak rá fókuszáltak néhany hónapja. Lehet az új szintjén vagy valami baró dologgal készülnek vele.
2017. nov. 21. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell fúzió, anno whis ellen is ketten harcoltak, ha tökéletesen összedolgoznak akkor letudják győzni jirent.. az egyik a védekezésre fókuszál, a másik a támadásra.. de amúgy nem hallottam még ezt a teóriát de tetszik :D
2017. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Dermesztő fogja elérni az Ultra Ösztön. Nekem van egy olyan érzésem.
2017. dec. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!