Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 9. munkacíme:Fekete...

Star Wars 9. munkacíme:Fekete gyémánt. Szerintetek mire utal?

Figyelt kérdés
Van olyan munkacím, ami semmire nem utal (Space bear volt a mostani SW 8-nak), s van, aminek sok köze volt a filmhez (Los Alamos a Zsivány egyes munkacíme). A kérdésem tehát nem az, hogy jelent-e valamit, hanem hogy nektek mit jelentene a 9. rész kapcsán...

2017. dec. 23. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

szerintem érdektelen.

jelenleg ami érdekes lehet sw vonalon az a han solo film.

és hogy egy vagány űrkaland lesz vajon,vagy pedig egy elba-szott vígjáték bugyuta poénokkal,ismételten porba alázott ikonikus karakterekkel?

2017. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért, a Space Bear címnek mi köze volt az Utolsó Jedik-hez? Komolyan kérdezem. Nekem nem esett le.
2017. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Írtam, h a space bear semmire sem utal... De legalábbis valamiféle nagyon szabad asszociáció.


Azt gondolom, a fekete gyémánt elég beszédes, nekem megvannak róla a gondolataim, ezért gondoltam megkérdezni, kinek mi jutna róla eszébe...

2017. dec. 26. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, félreolvastam, bocsi. De pont ez az, a munkacímeknek nincs köze a filmekhez, A sötét lovag munkacíme például: "Rory első csókja" volt.
2017. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmire szerintem...


De ha nagyon bele kéne látni valamit, akkor Snoke gyűrűjére:


[link]

2017. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A Space Bear tényleg utalt valamire, hiszen Chewy valóban szerepelt a filmben.


Ez alapján a Fekete Gyémánt azt jelenti, hogy Finn-ből jegygyűrű lesz, vagy Kylóból pimp lesz, vagy Reyből néger.

2017. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fekete gyémánt a szén.
2017. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Éppen most hallgattam meg egy Carrie Fisher interjút, és ő állította, hogy a space bear szimbolikus jelentésű. A munkacímen egy panda van... Ami fekete és fehér - ez talán jelzi azt a dinamikát, ami a fény és a sötétség között van ebben a filmben... (?) Rey és Kylo Ren között. Bár eddig én sosem mentem volna el értelmezésben, :D csak miután az egyik főszereplő mondta, ezek szerint tényleg jelentett valamit. Vagy nem, és csak ugratják az embert :)


A Snoke gyűrűje elméletet én is hallottam. Nem volt olyan jó szemem, hogy észrevegyen, neki fekete gyémánt gyűrűje van. Szóval elképzelhető, hogy nagyobb szerepet fog kapni a 9-ben.


Vagy jelentheti a szén legkeményebb formációját, ugyanakkor az egyik leginkább formazhatót is. Nagy nyomás alatt fejlődik ki, s ezek a tulajdonságok előrevetíthetik az egyik szereplő jellemfejlődését? Szerintem benne van a pakliban. Én kylo renre tippeltem volna, más fórumon azt láttam, reyre gondolnak elsősorban. Nekem a fekete szín miatt inkább előbbit jelentené.


Köszi a kommenteket.

2017. dec. 26. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

#6 Kylo pimp lesz, és futtatni kezdi Rey-t aki már feketének vallja magát mert kiderül hogy a dédapja korun volt, de egymásnak szeretnek végül és a film végén Kylo Finn-ből jegygyűrűt csinál és úgy kéri meg Rey kezét

Poe-ra meg rázuhan egy zongora

2017. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!