Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért imádja mindenki Effy-t...

Miért imádja mindenki Effy-t a Skins sorozatból?

Figyelt kérdés
A sorozatban, a valóságban mindenki odáig volt Effyért. Miért? Miben volt ő más, mint a többiek?

2018. jan. 31. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért: [link]
2018. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Mert rohadt jóbőr kiscsaj.
2018. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
39%
Anno pár részbe belenéztem, de most nézem rendesen a sorozatot, az első három évadot láttam eddig. Szerintem az első két évadban nem voltak igazán jó csajok, inkább átlagosak külsőre, de legalább szerethetőek voltak. Szerintem Effy volt a legjobb köztük. A harmadikban már van pár jobb csaj, de még mindig Effy a legjobb így összességében. Szerintem külsőre nem a legjobb csaj, arcra meg testre is száz meg száz jobb csajt találni. De mégis összeségében van benne valami, amitől mégis vonzó. Emellett intelligens és vannak szerethető vonásai is. De a bulizós stílusa nem jön be, mert én sose voltam olyan. De elfogadom, amit nem tudok megérteni, hogy a szeretethiányt, azzal kompenzálja, hogy bárkivel bárhol összefekszik. Ahelyett, hogy keresne egyet, aki megérdemli. Szerintem elég realista sorozat, pár apróbb túlzással, amik a poén kedvéért vannak benne. De arra nagyon kíváncsi lennék, hogy a aló életben is így működik ez, ahogy ezek buliznak? Bárki bárkivel, tök természetes a fő, meg a drogok stb…
2018. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!