Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Voltron Legendary Defender-...

Riely kérdése:

A Voltron Legendary Defender- t le fogják szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném magyar megnézni mind a 4 évadot, de egyenlőre csak 5 rész van magyar felirattal, és hallottam olyat hogy majd a minimax fogja. Igaz lehet?
2018. febr. 1. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz, hozzá akarják adni a DreamWorks-ös sorozatok kínálatához a Minimaxon, de egyelőre még nem jelentették be, hogy mikor. A jelenlegi hírek szerint valamikor tavasszal akarják bemutatni.


[link]

2018. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én le akarnám fordítani, mert elég jól tudok angolul, viszont a feliratozáshoz nem értek. Valaki ha kisegítene és összefognánk, az szuper lenne :)
2018. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, és tök jó lenne ha megtudnád csinálni a feliratot, sok sikert!
2018. febr. 28. 20:44
 4/8 anonim válasza:
Én még nem hallottam, hogy le fogják szinkronizálni, de ha valóban igaz a hír, akkor én áldani fogom az eget érte... Bár a szinkronhangoktól eléggé félek. Az amerikai szinkronhangok tökéletesen passzolnak a karakterekhez és volt már egy-két eset, amikor egy film/sorozat nem volt olyan élvezhető magyar szinkronnal, de ameddig nem biztos semmi, én nem ítélkezem előre. Kíváncsian várom a fejleményeket és, hogy valóban ki fog-e sülni ebből valami.
2018. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már van konkrét dátum, április 4-től este fél tízkor fogják adni.


[link]

2018. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a dátumot! Most szebbé tetted a napomat!
2018. márc. 22. 06:26
 7/8 Bon Jovi fan válasza:
Szia! A Voltron igazából 6 évad. Az első 2-t Bluedog feltöltötte az Indavideóra, a 3-ból egyelőre csak 4 rész van fent és azok is felirattal (Hickery tette ki), de mivel a Minimax leadta az 1. 2-t, és ezeknek a részeit még hétvégén adják, szerintem megy a szinkronizálás☺
2018. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 6 évadja van, ami azt illeti már mind a 6 évadot láttam már csak magyarul vagy legalább magyar felirattal egy kicsit jobban élvezném (főleg felirattal)
2018. júl. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!