Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy filmnek vagy sorozatnak...

Ha egy filmnek vagy sorozatnak úgy lesz vége hogy annak még folytatást szántak vagyis nincs befejezve azt hogyan vagy hól lehet megtalálni vagy megkeresni? Vagy hogyan tudhatnám meg hogy mi lett volna s befejezése?

Figyelt kérdés
légyszi értelmes válaszokat

2018. febr. 24. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legegyszerűbb az ha a "következő" számot adod a film vagy a sorozat angol címéhez.

Például: Ha a Feláldozhatók 3 folytatása érdekel akkor az angol címéhez oda irod hogy Expendables 4 vagy Family Guy 20. évad folytatása érdekel akkor Family Guy season 21-re keres rá.

2018. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ez nem túl hatásos ésnyílván ezzel kezdtem én is de most én inkább arra gondolok hogy nem e közölték valahol a forgatókönyvet vagy vagy a szereplők nem e árulták el a rajongóknak vagy ilyesmi és ha igen erre hogy kellene rákeresni? vagy milyen módon lehet megtalálni?
2018. febr. 24. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben ha nem rendeltek be több évadot, akkor nincs befejezve és a producer se tudja mi lett volna. Sokszor nem készítik el előre a forgatókönyvet se, hogy most például 3 évad lesz és ez meg az lesz benne. Ha berendelik a következő évadot, akkor utána gondolkoznak a folytatáson. Én is próbáltam már be nem fejezett sorozatról keresni anyagokat és volt, hogy azt olvastam, a készítők se tudták mi lett volna a vége, mert olyan gyorsan kaszálták a sorozatot. Filmeknél is ugyanez a helyzet, de ott több év is eltelik mire kijön egy új rész. Ha nem hozott annyi pénzt és megbukott, akkor nem nagyon lesz új rész. Ha könyven alapul a film, akkor el lehet olvasni a további könyveket és akkor tudod mi a vége.
2018. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!