Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kristen Stewartot miért...

Kristen Stewartot miért tartják jó színésznek?

Figyelt kérdés

Rengeteg díja és jelölése van.

Sokan csak az Alkonyatból ismerik,pedig tényleg sok jó filmben is szerepelt.

Szóval megnéztem pár filmet és nem értem,mitől számít olyan jó színésznek,ha elég tehetségtelen. Ráadásul nem is valami szép nő,épphogy a középszerűt súrolja.



2018. ápr. 30. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugytudom az Alkonyattal "tört" fel...

A "Stylist"-ban is szerepel ,netes filmnézős oldalakon az is elég felkapott film.

2018. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

több filmben is meg kellene nézni amit nem fogok megtenni,de az alapján lehetne következtetést levonni.

bella szerepével meg olyasmit idézett elő,mint egy híres filmben a főgonosz.

mindenki utálja.

de pont attól,hogy képes volt ilyen szintű unszipátia elérése mutathatja azt,hogy remekül hozta ezt a bereccsent depiző bella karaktert amivel azonosítják a színésznőt.

mint pl hannibál.

egy gonosz sorozatgyilkos mégis olyan szinten híres meg kedvelt lett,hogy külön filmeket,meg tv sorozatot kapott.

2018. máj. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Pánikszobában még tök okésan játszott, az Alkonyatban Bella alapból fos volt, azt szerintem senki nem tudta volna eljátszani, bár félelmetes, mennyire bamba végig a négy rlszen keresztül :D


volt valami horror, ott egész okés volt, meg a Nicholas Houlttal közös sci-fiben is tetszett.

2018. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ő játszott az "Úton" c. szexfilmben is? Tényleg nem nagy durranás amúgy.
2018. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!