Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Son Goku letudná győzni...

Son Goku letudná győzni Batmant? Csak mert Batman pl legyőzte supermant. Elgondolkodtam :D

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 22:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
Son Goku bolygókat is el tud pusztítani és nincs kriptonitja, szóval Batmannak semmi esélye.
2018. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Batmant senki se győzheti le.
2018. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó de Bat mindig kitalál valamit, hogy hogyan semlegesítheti az ellenfelét. Goku is csak izomból harcol mint superman, Batman meg ésszel.
2018. jún. 14. 22:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Le tudná, de nem nyílt harccal.
2018. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
Azért az elgondolkodtató, hogy Batmennek "csak" pénze van, mégis legyőzte a szupererős földönkívülit. Ha azt nézzük, Son Goku is valamiféle földönkívüli. Érdekes kérdés, szerintem Goku legyőzné. Goku legyőzte volna Supermant?
2018. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis Supermant is csak a kriptonit miatt tudná legyőzni. Gokunak meg nincs ilyen gyenge pontja. Sokkal gyorsabban mozog, erősebbet üt, rúg, mint Batman. Batman túl emberi, nem lenne esélye. Mondom ezt úgy, hogy egyébként imádom a karaktert. Az szinteket ne is említsük, már SSJ-ben se lenne esélye Batman-nek, nemhogy az Ultra Ösztön ellen :D Gondolj csak bele... Goku azon a szinten az istenekkel is képes lenne felvenni a harcot. Batman meg nem igazán :D De nincs is értelme össze hasonlítani, hiszen az egyik csak egy ember.. a másik pedig egy született harcos, emberfeletti erővel.. Batman-nek lehet akármilyen páncélja, technikai fejlettsége.. esélytelen a győzelemre. Gokuék azért harcolnak puszta kézzel, mert túlszárnyalták a technikát, egyszerűen sokkal erősebbek önmagukban, mint bármilyen futyurisztikus páncélban vagy fegyverrel. Nem kell nekik. Mert kbzott erősek :D ugyan így Superman se használ semmilyen cuccot. De amúgy érdekes gondolat.. egy Goku vs Superman már sokkal neccesebb lenne.. Superman IS gci kemény :D ami még érdekes lenne számomra az a Thor vs Goku.. bár ugye Thor is használ fegyvert de ő alapból szívósabb, mint egy átlag feletti emberi lény, hiszen ő sem ember..
2018. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy sose olvastam képregényeket és mangákat, nem néztem filmeket és animéket, teljes meggyőződésem, hogy az egész összehasonlítgatás hülyeség. Az győz, akiről az író azt mondja, hogy győz. Két egymástól különálló alkotás karaktereiről lehetetlen megállapítani, hogy ki ütné agyon a másikat.

Ettől függetlenül már azt is hülyeségnek tartom, hogy Batmannek bármiféle esélye van Superman ellen egy az egy elleni, történet nélküli harcban. Ezekről a Batman vs Superman epizódokról annyit olvastam, hogy Batman saját elmondása szerint csak azért van még életben, mert Superman egy jó "ember" és nem öli meg. Pedig végtelenül gyors és ha jól emlékszem, egyszer ő is puszta kézzel arrébbtolt egy bolygót? vagy valami ilyesmi. Szóval Supermannek egy hirtelen impulzusa és mozdulata által Batmanből nem marad több egy véres masszánál.


Goku teljesen más sorozatból van, a kérdés értelmezhetetlen.

2018. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Helyszíntől függ. Ha a Dragon Ball univerzumában csapnak össze, akkor Goku győz, mert Batman abban világban nem létezik. Aki pedig nem létezik azt könnyű legyőzni. Elég annyi hozzá, hogy Goku ne legyen öngyilkos. Ha pedig a DC univerzumában, akkor Batman győzne, mert abban a világban Goku vagy nem létezik, vagy csak egy manga/anime szereplő.

Ha pedig semleges helyszínen történne az összecsapás, akkor döntetlen lenne, mert nem tudnának egymáshoz, vagy önmagukhoz érni, mivel nincsenek.

2018. jún. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Az előző 2 válaszolónak úgy tűnik nincs képzelő erője, fantáziája, akkor nem értem, mi a fa szomat írkálnak ide?! :D
2018. jún. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen "ki győzne?" kérdéseket általában gyerekek teszik fel. Sok értelme tényleg nincs. Majd kinövik.
2018. jún. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!