Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen drogot fogyaszt Stansfi...

Milyen drogot fogyaszt Stansfield (Gary Oldman) a Leon, a profi című filmben?

Figyelt kérdés
Mióta világ a világ, kis közösségünk, a család, minden kognitív kapacitását latba vetve töri a többiek buksiját, hogy vajon milyen kábítószert fogyaszt Stan, amitől már jóelőre olyan furán csavarogni kezd. Aki tudja a megfejtést, ne habozzék! Indoklást is kérünk, mivel kompetensek vagyunk a témában, de sajnos nem sikerült rájönnünk a megfejtésre. Az is lehet, hogy fiktív az egész.
2008. nov. 1. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Egyrészt nem értek a drogokhoz, másrészt tudtommal sehol nem határozták meg pontosan, hogy milyen drog is szerepel a filmben, de valahol azt olvastam, hogy a "szakértők" amyl-nitritre gyanakodnak (poppers ill. rush néven is ismert). Ez Magyarországon nem, de Angliában például legális. Régen elsősorban szexuális ajzószerként használták a melegek, de ma már jelen van a hetero társadalomban is. A hatása gyors és "ütős", boldogság és eufória érzetét kelti, de ez egy pár perc múlva el is múlik. Használata nem okoz függőséget.

2008. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, tényleg sokat agyaltunk ezen. Próbálkoztam a guglival, de ezek szerint nem mentem elég mélyre. Persze ha másnak van megfejtése, dobja be azt is.


Még egyszer köszi!

2008. nov. 7. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!